Gerbera i słonecznik wyrobowy

Słoneczniki kojarzone są przede wszystkim z wakacjami na wsi. Ich nietypowy kształt, piękny żółty kolor, oraz pestki stanowią charakterystyczną dla nas formę spędzania wolnego czasu w dzieciństwie. Wielki okwiat, wyglądający niczym słońce, osadzony na wielkiej sztywnej łodydze porośniętej malutkim włosiem, wygląda pewnie i pięknie. Nawet w pochmurne dni słoneczniki przyciągają wzrok, swoimi radosnymi barwami!

Gerbera i słonecznik wyrobowy - sztuczne główki kwiatów

Gerbera jest kwiatkiem sporo mniejszym od słonecznika, ale wbrew pozorom bardzo podobnym. Występuje w wielu niezwykłych i ładnych kolorach. Kwiat gerber doskonale nadaje się do łączenia z innymi kwiatami, oraz dodatkami. Pojedyncza, wygląda równie ładnie. Idealnie nadaje się jako prezent w bukiecie lub pojedynczo. Gerbera wygląda także pięknie na parapetach i oknach.

Hurtownia kwiaty sztuczne, oraz importer bukietów sztucznych, prezentuje słoneczniki, oraz gerbery wyrobowe! Te piękne, wszystkim znane kwiaty, są u nas dostępne w wielu cudownych kolorach, wielkościach i rodzajach wykonania! W połączeniu z naszymi stelażami, łodygami, lub wszelkimi dodatkami, będą wyglądały jeszcze efektowniej! Gerber kwiat, oraz sztuczne słoneczniki to coś dla każdego wielbiciela wiosny.

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która znajduje się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiaty sztuczne PM-M... ;)