Podtalerze i talerze ozdobne

Podtalerze i talerze

Zastawy na stół to niewątpliwie praktyczne i bardzo eleganckie udekorowanie stołów podczas każdej okazji. Począwszy od wesel, przyjęć kameralnych, kończąc na wykwintnych posiłkach w renomowanych restauracjach. Podtalerze i talerze ozdobne pełnią funkcję nie tylko ozdobną, ale też są pewnego rodzaju nawiązaniem do tradycji. Tego typu rozwiązania towarzyszyły przy posiłkach ludzi elity już wieki temu. Talerze ozdobne lub podtalerze luksusowe, to towar mający na celu podnoszenie standardów estetycznych.

Talerze ozdobne to doskonała propozycja dla ludzi kochających estetykę i szeroko pojęte piękno. Tego typu zastosowania doskonale się sprawdzą podczas romantycznych kolacji czy też dekoracji sal weselnych. W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę różnych talerzy. Od wzorów, po kolory, wielkości czy też głębokości naczynia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą talerze i podtalerze

Talerze ozdobne na każdą okazje 

Wszystkie produkty posiadamy w możliwie najniższych cenach. Nasze talerze do restauracji jak i talerze ozdobne do sali weselnej będą idealnym wyborem dla każdego zwolennika tego typu dekoracji. 

Zając zamszowy lawendowy maxi 1432
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 20x21x69cm
Materiał: zamsz
Kolor: lawendowy
Waga:340g

Hurt: 189,00 zł

Sklep: 274,05 zł