Inspiracje

Jak dobrać wielkość doniczki do rośliny?

Czy wiesz, że rozmiar doniczki ma znaczenie dla efektywnego i prawidłowego rozwijania się rośliny? Z naszego artykułu dowiesz się jak dobrać wielkość doniczki do rośliny aby zapewnić jej prawidłowy rozwój oraz na co zwrócić uwagę podczas wyboru doniczki.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 9 odsłony

Co oznaczają kolory róż?

Wielu florystów i miłośników roślin zwraca uwagę na to, że poszczególne kolory róż mają swoje określone znaczenie. Czy zastanawiałeś się kiedyś co oznaczają poszczególne kolory róż i co dokładnie oznacza Twój bukiet?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 9 odsłony

Jak ułożyć sztuczne kwiaty w doniczce?

Układanie sztucznych kwiatów w doniczce pozwoli Ci stworzyć trwałe stroiki i bogate dekoracje. Aby ułatwić Ci to zadanie i postawienie pierwszych kroków - przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki którym uda Ci się stworzyć oryginalne, wspaniałe kompozycje na długie lata. To co, kwiaty w dłoń!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 8 odsłony

Prezenty na dzień ojca. Porady i inspiracje od PM-M!

23 czerwca obchodzić będziemy jeden z najważniejszych dni w roku - Dzień Ojca. Jeśli, pomimo zbliżającego się święta, nadal nie masz pomysłu na uniwersalny upominek - przychodzimy z pomocą, oferując krótki wpis pełen inspiracji.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 8 odsłony

Jak nakryć do stołu? Inspiracje od PM-M

Z myślą o tych uroczystościach przygotowaliśmy kilka inspiracji na przepiękną dekorację stołu - i to w czterech, różnych wersjach!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 5 odsłony

Jaki prezent na dzień dziecka? Pomysły na upominki dla najmłodszych.

Jak stworzyć najlepsze prezenty, wykazują się kreatywnością i pomysłowością? Poznaj nasze pomysły na ciekawe i/lub edukacyjne zabawki dla najmłodszych!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 4 odsłony

Co kupić na dzień Mamy?

26 maja coraz bliżej, dlatego też przygotowaliśmy garść inspiracji na wyjątkowy prezent, który z pewnością wzbudzi uśmiech i radość na twarzy Twojej Mamy.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 9 odsłony

To dla Ciebie mamo! Przegląd pomysłowych prezentów na Dzień Matki.

W ramach inspiracji i kreatywnych podpowiedzi, przygotowaliśmy pomysły na spersonalizowany prezent dla Mamy. Udowodnimy tym samym, że nie trzeba ogromnego budżetu i prestiżowych marek, aby wręczyć coś oryginalnego - co przy okazji wywoła uśmiech i łzy wzruszenia.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 16 odsłony

Jak ozdobić doniczki na balkon?

Wiosna trwa już na całego, a upragnione ciepłe dni to doskonała pora na odświeżenie naszych balkonów i tarasów. W dzisiejszym wpisie uwodnimy Ci, że jeśli posiadasz stare doniczki, to możesz... wykorzystać je na nowo.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 7 odsłony

Jak zrobić wiosenny wianek na drzwi?

Z myślą o tym pomyśle przygotowaliśmy dla ciebie krótki poradnik, w którym podpowiemy co zrobić, aby stworzyć najpiękniejszy, trwały, wiosenny wianek!

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 10 odsłony