Molucella, Feniks i Karczoch

Moluccella inaczej Dzwonki Irlandzkie, dzięki swojej nazwie kojarzone są z Irlandią. Jest to jednak mylne przekonanie, aczkolwiek kwiat ten dziko rośnie jedynie w Turcji, Syrii lub w rejonach Kaukazu. Kwiat swoim niecodziennym, ciekawym wyglądem prezentuje okazałe i trwałe kielichy. Jest idealnym rozwiązaniem jako dodatek podczas tworzenia kompozycji kwiatowych.

Feniks to piękny, rozłożysty kwiat, noszący nazwę słynnego, mitycznego ptaka. Nikogo jednak nie powinna dziwić, że ta roślina nosi taką nazwę, bowiem wygląd, który prezentuje, jest niepowtarzalny. Postrzępione płatki, oraz wielkość samego okwiatu na prawdę robią wrażenie. Liczne kolory, a także zapach, przyciągają uwagę.

Karczoch pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego i jest uprawiany w całej Europie. Doskonale nadaje się jako kwiat uzupełniający dekoracje kwiatowe. Jego oryginalny kształt, łatwo wkomponowuje się w kompozycje, tworząc świetną całość.

Hurtownia dodatków sztucznych, oraz sztucznych kwiatów pojedynczych, prezentuje przepiękne kwiatki wyrobowe takie jak Mollucella, Feniks lub Karczoch! Wszystkie doskonale pasuję do dekoracji, tworzenia kompozycji, oraz przystrajania wnętrz pomieszczeń. W swoim asortymencie posiadamy różne rodzaje tychże kwiatków. Różne wielkości, oraz kolory pozwolą wybrać Państwu coś dla siebie

Serdecznie zapraszamy na zakupy na stronie internetowej, lub do siedziby naszej firmy, która mieści się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M Białystok :)