Torebki na prezenty

Wybrana kategoria : Torebki na prezenty
Torebki na prezenty

Torebki ozdobne na prezenty Hurt import

Hurtownia flower boxów, oraz importer artykułów dekoracyjnych prezentuje przepiękne torebki ozdobne, dostępne w szerokiej gamie wzorów !

Torebki ozdobne na prezenty Hurt import

Niezależnie czy niesiemy komuś w podarunku czekoladę, czy jesteśmy zaproszeni na romantyczną kolację z winem, lub robimy komuś duży prezent, potrzebujemy opakowania...Ten mały akcent, ta przysłowiowa kropka nad i, stanowi cały efekt. Wino zapakowane w zdobioną torebkę, na pięknych stylowych sznureczkach ? A może prezent dla dziecka w szałowej grafice Toy Story ? Wszystkie warianty, na wszystkie okazje znajdziecie u nas !

Nasza hurtownia posiada torebki na prezenty o różnych wzorach idealnych dla każdego. Od zwykłych delikatnych papierowych opakowań, po laminowane i bardzo solidne ! wąskie, szerokie, głębokie i płytkie ! Jeśli zdecydowałeś się zapakować pierścionek, lub dużą zabawkę dla dziecka, nic trudnego! Wszystko znajdziecie w naszej firmie, lub na stronie pm-m.pl !

Asortyment firmy, to przede wszystkim kwiaty sztuczne, które również mogą pomóc ozdobić prezent. Od dodatków, po wstążki czy susz. Mamy wszystko czego będą Państwo potrzebować ! Serdecznie zapraszamy do zakupów na Kleeberga, lub na stronę podaną wyżej... Do zobaczenia ;) !