Kwiaty w doniczkach

Hurtownia doniczek i akcesoriów ogrodowych

oferta kwiatów w doniczce

Kwiaty sztuczne doniczkowe hurtownia internetowa. 

Nie każdy musi pamiętać o podlewaniu swoich kwiatów, ale czy mieszkanie pozbawione nawet jednej rośliny nie wydaje się być smutne? Co więcej, wiele kobiet w luźnych, prywatnych rozmowach lekko rywalizuje, o miano tej, która ma najlepszą rękę do kwiatów. Z myślą o twardo stąpających po ziemi realistach, którzy na co dzien są bardzo zabiegani stworzono sztuczne kwiaty doniczkowe pokojowe. Na pierwszy rzut oka sztuczne kwiaty w doniczce nie różnią się niczym od prawdziwych kwiatów- kolorystyka doskonale imituje prawdziwe gatunki roślinności, nawet posiadają liczne przebarwienia i żłobienia w strukturze płatków. Gotowa roślinka jest najczęściej przyklejona do powierzchni doniczki, a na wierzchu ułożona jest sztuczna trawa lub mech Chrobotek. Sztuczne kwiaty w doniczkach są niezwykle efektowne, a na dodatek nie trzeba ich podlewać. Co więcej, roślinność taka jest bezpieczna także dla dzieci i zwierząt domowych- nie istnieje ryzyko zatrucia pokarmowego czy też podrażnienia dróg pokarmowych, jakie ma miejsce przy potencjalnym zjedzeniu trującej rośliny. Sztuczne kwiaty doniczkowe do salonu znajdą Państwo na naszej stronie sztuczne kwiaty doniczkowe sklep internetowy. 

Prezentowane przez nas kompozycje doniczkowe, to przede wszystkim dorodne storczyki, frezja w doniczce, rozłożyste cyklameny, jak i również nostalgiczne, jesienne wrzosy. Idealnie sprawdzą się zarówno w domowych wnętrzach, jak i również biurach, gabinetach, czy też innych pomieszczeniach użytkowych. Będą stać, cieszyć oko, bez specjalnych wymogów (roślinność sztuczna na szczęście nie wymaga nawożenia, pielęgnacji oraz, co ważne dla większości zabieganych: podlewania J). Wiele osób decyduje się na zakup kwiatu w doniczce na cmentarz- sztuczny wrzos, lawenda czy borówka z powodzeniem przestoi przy pomniku nawet w największe upały latem, a następnie chętnie odda miejsce żywej, kwitnącej chryzantemie jesienią.

Sztuczne kwiaty w doniczce najlepiej zasilą półki kwiaciarni, sklepu z upominkami oraz dekoracjami wnętrz. Poza tym mogą znaleźć się w asortymencie sklepu internetowego oferującego wyroby dekoratorskie. Warto o nich pamiętać świadcząc usługi szeroko związane z aranżacją wnętrz, urządzaniem wesel oraz innych przyjęć okolicznościowych. W zależności od pory roku, a także charakteru uroczystości można dobrać odpowiedni gatunek kwiatów. Sztuczne kwiaty doniczkowe jak żywe tylko u nas! Sztuczne rośliny doniczkowe lub wszelakie kwiaty sztuczne w doniczce zasilają dzisiaj niemal wszystkie otaczające nas miejsca, wyróżniające się stylem. Zastosowanie kwiatów w doniczce, obejmuje niemal wszystkie miejsca. Nie jest to jednak nowość, gdyż sztuczne doniczkowe rośliny, mogliśmy podziwiać już wiele lat temu. Jednak istotną różnicą, między tamtym okresem czasu a teraźniejszością jest jakość. Kwiaty sztuczne w doniczkach dzisiaj wyglądają niemal jak żywe. Tutaj słowo "niemal" też potrafi być nadużyciem, gdyż wielokrotnie klienci naszej firmy, oglądając sztuczny kwiat w doniczce, byli przekonani, że mają do czynienia z żywą rośliną. Kolejną przewagą odnośnie kwiat sztuczny w doniczce jest wyobraźnia. Twórcy oprócz tworzenia identycznych roślin, wymyślają również piękne rośliny, które nie mają swojego odzwierciedlenia w żywych roślinach. Tego typu rozwiązania dają większe możliwości artystyczno-koncepcyjne. Odcienie czy kolory, także potrafią być oryginalne i bardzo indywidualne. Doniczki plastikowe, donice szklane lub doniczki ceramiczne, które również zasilają szeregi naszych produktów, są dostępne w bardzo dużej gamie kolorystycznej. Kształty, oraz wielkości posiadają bardzo duży przekrój i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Kwiaty sztuczne doniczkowe są gotowym rozwiązaniem dla zapracowanych florystów i właścicieli kwiaciarni! Jako dystrybutor obserwujemy rokrocznie rosnące zapotrzebowanie na taką roślinność na rynku hurtowym. Sztuczna roślinność jest trendy i już!

Korzystając z okazji pragnę wspomnieć o doniczce: zwykło się potrzebować donicy, czy to na sztuczną, czy na żywą roślinność. Niewielu z Państwa za pewne wie, że donica bez dziurki w centralnym punkcie spodu (oraz bez spodeczka) nazywa się profesjonalnie osłonką ceramiczną, osłonką drewnianą lub osłonką szklaną (w zależności od materiału z jakiego jest wykonana). Potrzebując doniczki, domyślnie potrzebujemy produkty, do którego zamierzamy wlewać wodę, a spodek będzie tutaj ogranicznikiem zalania przestrzeni. Tak więc sztuczny kwiat w doniczce, z którym się bez wątpienia spotkaliście w wielu miejscach, jest tak naprawdę rośliną sztuczną w osłonce J.

Sztuczne rośliny doniczkowe bardzo często spotykane są w szczególnie nieprzyjaznych pomieszczeniach, jakimi są nasze łazienki, pokoje kąpielowe i toalety. Szczególnie WC owiane jest nieprzyjemną sławą, projektanci wnętrz spędzają długie godziny nad projektem toalety, aby wykreować przestrzeń funkcjonalną a zarazem przyjazną dla oka. Wielokrotnie w wizualizacjach można spotkać kwiaty sztuczne w doniczce stojące na zabudowie miski sedesowej, czy zabudowie wanny w pokoju służącym do kąpieli. Kreatorzy wnętrz sprzedają nam niejako wizję, potrzebę posiadania takiego miejsca, więc umieszczanie subtelnych dekoracji poprawia nam nastrój i pomaga szybciej zaakceptować prezentowany projekt. Najpopularniejszym ‘łazienkowym wyborem’ są współcześnie drzewka bonsai, storczyki (od phalaenopsisa przez cymbidium aż po motylniki). Ci odważniejsi ‘posadzą’ w doniczce piwonie, hortensje i dalie.

Storczyk w donicy 54cm XDT010
Pakowanie: 1/12szt /mix cena za sztukę.
Wymiary: 48 x 10,5 cm
Waga:310g

Hurt: 49,50 zł

Sklep: 71,77 zł
Palma mini w doniczce 110cm 51934
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1/4 PCS/cena za sztukę.
Wymiary: H: 100 cm
Waga: 1500g

Hurt: 172,00 zł

Sklep: 249,40 zł
Bananowiec drzewko w doniczce 155cm 56725
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-155cm
Waga: 6kg
Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!Koszt dostawy: już od 50 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 199,00 zł

Sklep: 288,55 zł
Alocasia w doniczce 120cm 56723
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-120cm
Waga:2600g
Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!Koszt dostawy: już od 50 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 135,00 zł

Sklep: 195,75 zł
Kwiat sztuczne w doniczne 60cm 914011
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-60cm
Waga: 1875g
Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!
Koszt dostawy: już od 50 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 64,50 zł

Sklep: 93,52 zł
Trawa dekoracyjna 80cm 146102
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-80cm
Waga: 650g

Hurt: 103,00 zł

Sklep: 149,35 zł
Storczyk w donicy 48cm XDT012
Pakowanie: 1/12 / cena za szt. ( mix kolorów)
Wymiary:H- 48 x 10,5 cm
Waga:435g

Hurt: 30,20 zł

Sklep: 43,79 zł