Kwiaty w doniczkach

Hurtownia sztucznych kwiatów i roślin doniczkowych

Nie każdy musi pamiętać o podlewaniu swoich kwiatów, ale czy mieszkanie pozbawione nawet jednej rośliny nie wydaje się być smutne? Co więcej, wiele kobiet w luźnych, prywatnych rozmowach lekko rywalizuje, o miano tej, która ma najlepszą rękę do kwiatów. Z myślą o twardo stąpających po ziemi realistach, którzy na co dzień są bardzo zabiegani stworzono sztuczne kwiaty doniczkowe do pokoju. Na pierwszy rzut oka sztuczne kwiaty w doniczce nie różnią się niczym od prawdziwych kwiatów - kolorystyka doskonale imituje prawdziwe gatunki roślinności, nawet posiadają liczne przebarwienia i żłobienia w strukturze płatków. Gotowa roślinka jest najczęściej przyklejona do powierzchni doniczki, a na wierzchu ułożona jest sztuczna trawa lub mech Chrobotek. 

Sztuczne kwiaty w doniczkach

Sztuczne kwiaty w doniczkach są niezwykle efektowne, a na dodatek nie trzeba ich podlewać. Co więcej, sztuczna roślinność jest bezpieczna także dla dzieci i zwierząt domowych - nie istnieje ryzyko zatrucia pokarmowego czy też podrażnienia dróg pokarmowych, jakie ma miejsce przy potencjalnym zjedzeniu trującej rośliny. Najpiękniejsze sztuczne kwiaty doniczkowe do salonu, kuchni, czy biura znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego. 

Sztuczne kwiaty w doniczce najlepiej zasilą półki kwiaciarni, sklepu z upominkami oraz dekoracjami wnętrz. Znajdują się one w asortymencie naszego sklepu internetowego oferującego wyroby dekoratorskie. Warto o nich pamiętać świadcząc usługi szeroko związane z aranżacją wnętrz, urządzaniem wesel oraz innych przyjęć okolicznościowych. W zależności od pory roku, a także charakteru uroczystości można dobrać odpowiedni gatunek kwiatów.

Sztuczne kwiaty doniczkowe jak żywe świetnie sprawdzą się w Twoim domu! Sztuczne rośliny doniczkowe lub wszelakie kwiaty sztuczne w doniczce zasilają dzisiaj niemal wszystkie otaczające nas miejsca, wyróżniające się stylem. Zastosowanie kwiatów w doniczce, obejmuje niemal wszystkie miejsca. Nie jest to jednak nowość, gdyż sztuczne doniczkowe rośliny mogliśmy podziwiać już wiele lat temu. Jednak istotną różnicą, między tamtym okresem czasu a teraźniejszością jest jakość. Kwiaty sztuczne w doniczkach dzisiaj wyglądają niemal jak żywe. Tutaj słowo "niemal" też potrafi być nadużyciem, gdyż wielokrotnie klienci naszej firmy, oglądając sztuczny kwiat w doniczce, byli przekonani, że mają do czynienia z żywą rośliną.

Kolejną przewagą odnośnie kwiat sztuczny w doniczce jest wyobraźnia. Twórcy oprócz tworzenia identycznych roślin, wymyślają również piękne rośliny, które nie mają swojego odzwierciedlenia w żywych roślinach. Tego typu rozwiązania dają większe możliwości artystyczno-koncepcyjne. Odcienie czy kolory, także potrafią być oryginalne i bardzo indywidualne. Doniczki plastikowe, donice szklane lub doniczki ceramiczne, które również zasilają szeregi naszych produktów, są dostępne w bardzo dużej gamie kolorystycznej. Kształty, oraz wielkości posiadają bardzo duży przekrój i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Kwiaty sztuczne doniczkowe są gotowym rozwiązaniem dla zapracowanych florystów i właścicieli kwiaciarni! Jako dystrybutor obserwujemy rokrocznie rosnące zapotrzebowanie na taką roślinność na rynku hurtowym. Sztuczna roślinność jest trendy i już!

Sztuczne kompozycje doniczkowe

Prezentowane przez nas sztuczne kompozycje doniczkowe, to przede wszystkim dorodne storczyki, sztuczna frezja w doniczce, rozłożyste cyklameny, jak i również nostalgiczne, jesienne wrzosy. Idealnie sprawdzą się zarówno w domowych wnętrzach, jak i również biurach, gabinetach, czy też innych pomieszczeniach użytkowych. Będą stać, cieszyć oko, bez specjalnych wymogów (roślinność sztuczna na szczęście nie wymaga nawożenia, pielęgnacji oraz, co ważne dla większości zabieganych: podlewania J). Wiele osób decyduje się na zakup kwiatu w doniczce na cmentarz- sztuczny wrzos, lawenda czy borówka z powodzeniem przestoi przy pomniku nawet w największe upały latem, a następnie chętnie odda miejsce żywej, kwitnącej chryzantemie jesienią.

Kwiaty sztuczne z doniczkami i osłonkami

Korzystając z okazji pragnę wspomnieć o doniczce: zwykło się potrzebować donicy, czy to na sztuczną, czy na żywą roślinność. Niewielu z Państwa za pewne wie, że donica bez dziurki w centralnym punkcie spodu (oraz bez spodeczka) nazywa się profesjonalnie osłonką ceramiczną, osłonką drewnianą lub osłonką szklaną (w zależności od materiału z jakiego jest wykonana). Potrzebując doniczki, domyślnie potrzebujemy produkty, do którego zamierzamy wlewać wodę, a spodek będzie tutaj ogranicznikiem zalania przestrzeni. Tak więc sztuczny kwiat w doniczce, z którym się bez wątpienia spotkaliście w wielu miejscach, jest tak naprawdę rośliną sztuczną w osłonce. 

Sztuczne rośliny doniczkowe

Sztuczne rośliny doniczkowe bardzo często spotykane są w szczególnie nieprzyjaznych pomieszczeniach, jakimi są nasze łazienki, pokoje kąpielowe i toalety. Szczególnie WC owiane jest nieprzyjemną sławą, projektanci wnętrz spędzają długie godziny nad projektem toalety, aby wykreować przestrzeń funkcjonalną a zarazem przyjazną dla oka. Wielokrotnie w wizualizacjach można spotkać kwiaty sztuczne w doniczce stojące na zabudowie miski sedesowej, czy zabudowie wanny w pokoju służącym do kąpieli. Kreatorzy wnętrz sprzedają nam niejako wizję, potrzebę posiadania takiego miejsca, więc umieszczanie subtelnych dekoracji poprawia nam nastrój i pomaga szybciej zaakceptować prezentowany projekt. Najpopularniejszym łazienkowym wyborem są współcześnie drzewka bonsai, sztuczne storczyki (od Phalaenopsisa przez Cymbidium, aż po motylniki). Ci odważniejsi "posadzą" w doniczce sztuczne piwonie, hortensje i dalie.

Trawa w doniczce
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-65cm / osłonka: śr. 9 x H:10 cm
Waga: 550g

Hurt: 31,70 zł

Sklep: 45,96 zł
Trawa w doniczce
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-65x13cm
Waga: 900g

Hurt: 51,20 zł

Sklep: 74,25 zł
Trawa różowa w doniczce
Pakowanie: 1szt
Wymiary: h-75cm sama osłonka L: śr. 11,5x H:11 cm
Waga: 970g

Hurt: 63,39 zł

Sklep: 91,92 zł
Trawa A0063
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-30cm x 6cm
Waga: 115g

Hurt: 5,50 zł

Sklep: 7,97 zł
Sukulenty w doniczce YD201
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-63cm/ doniczka: 33x20cm
Waga netto: 3900g / brutto: 4500g

Hurt: 216,00 zł

Sklep: 313,20 zł
TRAWA w doniczce 45cm AK0582
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-45cm
Waga:420

Hurt: 32,50 zł

Sklep: 47,12 zł
TRAWA w doniczce 65cm AK0667
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-65cm
Waga: 600g

Hurt: 56,20 zł

Sklep: 81,49 zł
TRAWA w doniczce 65cm AK0650
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-65cm
Waga: 600g

Hurt: 56,20 zł

Sklep: 81,49 zł
Poisencja w doniczce 818431 NM8184-31
Ostatnie sztuki w magazynie
Sztuczna poisencja czerwona w doniczce (sztuczna gwiazda betlejemska)
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-24cm
Waga: 480g

Hurt: 11,60 zł

Sklep: 16,82 zł
Trawa w doniczce 75cm HTQB9023
Pakowanie: 1szt
Wymiary: h-75cm sama osłonka L: śr. 11,5x H:11 cm
Waga: 970g

Hurt: 63,39 zł

Sklep: 91,92 zł
Alocasia w doniczce 120cm 56723
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-120cm
Waga:2600g
Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!Koszt dostawy: już od 50 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 135,00 zł

Sklep: 195,76 zł
Kwiat sztuczne w doniczne 60cm 914011
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-60cm
Waga: 1875g
Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!
Koszt dostawy: już od 50 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 64,50 zł

Sklep: 93,53 zł
Trawa dekoracyjna 80cm 146102
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: H-80cm
Waga: 650g

Hurt: 103,00 zł

Sklep: 149,35 zł