Świece

Wybrana kategoria : Świece
Świece

Oferta hurtowa świec

Świece hurtownia zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą online. Jesteśmy dystrybutorem świec wiodących krajowych producentów oraz świec importowanych.

Świece woskowe to najpopularniejsze i najbardziej wdzięczne artykuły dekoracyjne (świece hurtownia PM-M). Oryginalne kształty, dopasowane odcienie oraz uwalniające się z ...

Oferta hurtowa świec

Świece hurtownia zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą online. Jesteśmy dystrybutorem świec wiodących krajowych producentów oraz świec importowanych.

Świece woskowe to najpopularniejsze i najbardziej wdzięczne artykuły dekoracyjne (świece hurtownia PM-M). Oryginalne kształty, dopasowane odcienie oraz uwalniające się z nich aromaty kojarzące się z przepysznymi owocami bądź przyprawami, bukietem kwiatów czy gorącym kominkiem rozgrzeją zimowe wieczory i nadzą wyjątkowości romantycznym posiłkom. Pozostawione w stanie surowym już stanową piękny element dekoracyjny. Jednak największy urok mają właśnie po zapaleniu.

Świece idealnie wpasują się w każdą okazję. Mogą być to świeczki urodzinowe na torcie solenizanta, także te brokatowe świece nadające wspaniałego klimatu podczas świąt Bożego Narodzenia, kiedy na wigilijnym stole rozbłysną srebrne kule lub złote masywne walce. Nie trzeba czekać wcale do wieczerzy wigilijnej, by nacieszyć się ich urokiem. W ich blasku każde mieszkanie będzie przytulne i wyróżniające się prawdziwym rodzinnym charakterem. Świece to również rozliczne aranżacje wielkanocne, weselne, walentynkowe, ale również wyjątkowa oferta świec-ledów, które łączą w sobie czar mieniących się dekoracji oraz woskowej ozdoby. Hurtownia świec to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby w pełni poznać naszą ofertę, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi podkategoriami- hurtownia świeczek:

o   Zapachowe świece (min. podgrzewacze, słoiki, świece w szkle)
o   Stołowe świece
o   Liturgiczne świece (komunia, chrzest)
Świece ozdobne i dekoracyjne

  • Kule
  • Walce
  • Stożki
  • Kostki
  • piramidy
  • Dyski, lampiony i inne

o   Świece figury (anioły, zwierzęta itp.)
o   Świece urodzinowe
o   Świece LED i świece na baterie
o   Świece weselne
o   Świece bożonarodzeniowe
o   Świece walentynkowe
o   Świece wielkanocne

Dodatkowo każda świeca może nabrać bardziej dekoracyjnego wymiaru, poprzez umieszczenie jej w drewnianych bądź metalowych lampionach.

Upiększ swoje wnętrze i zaproponuj swoim klientom piękne świece dekoracyjne wprost z naszej hurtowni ozdób!

Więcej