Świece

Wybrana kategoria : Świece
Świece

Oferta hurtowa świec

hurtownia świec sklep internetowy

Świece hurtownia zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą online. Jesteśmy dystrybutorem świec wiodących krajowych producentów oraz świec importowanych. Hurtownia świec sklep internetowy.

Świece ozdobne, oraz woskowe to najpopularniejsze i najbardziej wdzięczne artykuły dekoracyjne (świe...

Oferta hurtowa świec

hurtownia świec sklep internetowy

Świece hurtownia zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą online. Jesteśmy dystrybutorem świec wiodących krajowych producentów oraz świec importowanych. Hurtownia świec sklep internetowy.

Świece ozdobne, oraz woskowe to najpopularniejsze i najbardziej wdzięczne artykuły dekoracyjne (świece hurtownia PM-M) lub dekoracje ze świec. Oryginalne kształty, dopasowane odcienie oraz uwalniające się z nich aromaty kojarzące się z przepysznymi owocami bądź przyprawami, bukietem kwiatów czy gorącym kominkiem rozgrzeją zimowe wieczory i nadadzą wyjątkowości romantycznym posiłkom. Pozostawione w stanie surowym już stanową piękny element dekoracyjny. Jednak największy urok mają właśnie po zapaleniu. 

Świece idealnie wpasują się w każdą okazję, ten mały świat świec urzeka i ogrzewa, dając ciepło naszym mieszkaniom. Mogą być to świeczki urodzinowe na torcie solenizanta, także te brokatowe świece nadające wspaniałego klimatu podczas świąt Bożego Narodzenia, kiedy na wigilijnym stole rozbłysną srebrne kule lub złote masywne walce. Nie trzeba czekać wcale do wieczerzy wigilijnej, by nacieszyć się ich urokiem. W ich blasku każde mieszkanie będzie przytulne i wyróżniające się prawdziwym rodzinnym charakterem. Świece to również rozliczne aranżacje wielkanocne, weselne, walentynkowe, ale również wyjątkowa oferta świec-ledów, które łączą w sobie czar mieniących się dekoracji oraz woskowej ozdoby. Hurtownia świec to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Świeczki ozdobne lub duże świece ozdobne na prezent również, znajdą Państwo w naszej ofercie.

Aby w pełni poznać naszą ofertę, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi podkategoriami- hurtownia świeczek:

o   Zapachowe świece (min. podgrzewacze, słoiki, świece w szkle)
o   Stołowe świece
o   Liturgiczne świece (komunia, chrzest)
Świece ozdobne i dekoracyjne

  • Kule
  • Walce
  • Stożki
  • Kostki
  • piramidy
  • Dyski, lampiony i inne

o   Świece figury (anioły, zwierzęta itp.)
o   Świece urodzinowe
o   Świece LED i świece na baterie
o   Świece weselne
o   Świece bożonarodzeniowe
o   Świece walentynkowe
o   Świece wielkanocne

Dodatkowo każda świeca może nabrać bardziej dekoracyjnego wymiaru, poprzez umieszczenie jej w drewnianych bądź metalowych lampionach.

Upiększ swoje wnętrze i zaproponuj swoim klientom piękne świece dekoracyjne wprost z naszej hurtowni ozdób!

Więcej