Mieczyk, ostróżka, frezja

Mieczyk, kojarzony jako brat storczyka, o podobnym ogólnym kształcie, równie pięknie prezentuje się w naszych mieszkaniach, co jego kuzyn. Różnorodność jaką prezentuje ten kwiat, można znaleźć w 180 gatunkach rodziny mieczykowatych. Mnóstwo kolorów i kształtów zadowolą każdego zwolennika roślin :)

Ostróżka, oraz Frezja to rośliny często spotykane w kwiaciarniach, a także bezpośrednio w naturze. Mimo, że oba kwiaty znacznie różnią się od siebie, skomponowane razem wyglądają cudownie i pasują do siebie niemal idealnie. Oryginalne kształty i kolory, sprawią, że te kwiaty, sprawdzają się jako roślinki typowo dekoracyjne ;)

Sztuczne mieczyki, ostróżki i frezje

Hurtownika sztucznych liści, oraz kwiatów wyrobowych, prezentuje pojedyncze mieczyki, ostróżki i frezje. Wszystkie 3 rodzaje, są u nas dostępne w wielu kolorach i rodzajach materiału z jakiego zostały wykonane! Różne wielkości i ceny sprawiają, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, oraz w siedzibie firmy, która znajduję się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiaty sztuczne PM-M Białystok.

Ostróżka pojedyncza 56266
Pakowanie: 1/24szt/mix/cena za sztukę.
Wymiary: H-80cm
Waga: 90g

Hurt: 12,52 zł

Sklep: 18,16 zł
-9,87%
Mieczyk pojedynczy 52089-coffee L004
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1/72 szt/cena za sztukę
Wymiar: H-54 cm.
Waga: 8g.

Hurt: 1,69 zł

Sklep: 2,44 zł
2,71 zł