Goździk, ananas, chryzantema

Goździki w kulturze naszego Kraju odgrywają ważną rolę od wielu lat. Pochówki, lub groby, od dawna były upamiętniane tym pięknym, rozłożystym kwiatem. Kojarzy nam się przez pryzmat sentymentu. Oryginalny okwiat, długa łodyga, to wszystko tworzy niesamowity klimat pasujący do ważnych ceremonii. Kolory czerwieni, różu, czy bieli stanowią najbardziej klasyczne i majestatyczne odbicia. Wykańczanie kompozycji kwiatowych, zdobienie ogrodów czy wnętrz mieszkań, wygląda nadzwyczaj pięknie. Goździk to zdecydowanie oryginalna i subtelna roślina.

Hurtownia sztucznych goździków wyrobowych, oraz importer kwiatów sztucznych, prezentuje wiele różnych sztucznych roślin, z tego gatunku! Doskonałe na każdą okazję, idealne do najróżniejszych zastosowań, wyglądają cudownie! Dzięki dziesiątkom wzorów, które posiadamy w swojej flocie, znajdą Państwo zdecydowanie coś dla siebie. Wzory, kolory, wielkości, to wszystko u nas w najszerszym wyborze! Doskonałe ceny, od kwiatów wyrobowych do pojedynczych, od dodatków do suszonych dekoracji.

Kwiaty sztuczne hurt, to gwarancja jakości, oraz ceny. Serdecznie zapraszamy do zakupów na stronie, lub w siedzibie firmy, która znajduje się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

-50%
CHRYZANTEMA Z WĄSEM (wyrobowa)-Kwiaty sztuczne
Dostępny produkt z innymi opcjami
Hurtownia kwiatów sztucznych online proponuje Państwu jesienną dekorację w postaci chryzantemy wyrobowej z wąsem:

satyna matowa,
wąs zdobniczy,
wymiar: 14x7 cm,
waga: 0.009 kg,
8 warstw płatków,
pakowanie: 12 sztuk kolor,
cena: 0,89 zł/szt.

CENA ZA SZTUKĘ!
Cena hurtowa:
0,55 zł
Cena detaliczna:
0,71 zł
1,43 zł
CHRYZANTEMA WYROBOWA (11x7 cm)
Hurtownia chryzantem online zaprasza do skorzystania z oferty naszego importera kwiatów sztucznych. Chryzantema wyrobowa mix kolorów to atrakcyjny produkt dostępny w sprzedaży hurtowej:

wymiary: 11x7 cm,
waga: 0.004 kg,
mix kolorów,
pakowanie: 12 sztuk kolor,
cena: 0,34 zł/szt.
Cena hurtowa:
0,42 zł
Cena detaliczna:
0,55 zł