Bukiety dalii, cynii

Dalia, nazwa tej pięknej rośliny wywodzi się od nazwiska szwedzkiego botanika Andersa Dahla. Znana jest również jako: Giergonia, Giergona, Wielgonia i Wielgoń. Gatunkiem typowym tej roślinki jest Dahlia pinnata. Dala jest rośliną idealnie pasującą do łączenia z innymi kwiatami, jej okwiat jest jednocześnie piękny i uniwersalny. Tworząc kompozycję, Dalie nadają całości blasku i wdzięku. Jest to jeden z niewielu kwiatów, który w każdej kompozycji, wieńcu, wystroju wnętrze będzie wyglądał wyjątkowo dobrze!

Cynia występuje w wielu, bardzo ciekawych kolorach. Kolorystyka jest bogata i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, od białego poprzez żółty,purpurowy i czerwony, aż do fioletowego. Piękny kształt okwiatu sprawia, że doskonale wygląda skomponowana z innymi kwiatkami. Nasze cynie sztuczne wyglądają dokładnie jak prawdziwie, gorąco polecamy nasze rośliny sztuczne!

Hurtownia kwiatów sztucznych, oraz importer artykułów dekoracyjnych,  prezentuje bukiety dalii i cynii, sprzedawane hurtowo. Kwiatki sztuczne dostępne w wielu bardzo ładnych, eleganckich kolorach. Nasze bukiety, doskonale sprawdzą się podczas wystrajania wnętrza. W połączeniu z innymi kwiatami wyglądają i pasują bardzo dobrze.

kwiaty sztuczne hurt- bukiety dalii i cynii.

Nasza hurtownia, specjalizuje się w kwiatach sztucznych i wyrobach podobnych, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Pakowanie: 1szt/K:24szt/mix/cena za sztukeWymiary: h-36cmWaga: 75g

Hurt: 12,12 zł

Sklep: 18,17 zł
Pakowanie: 1/12 szt/cena za sztukę
Wymiar: h-40 cm
Waga: 108g

Hurt: 14,65 zł

Sklep: 21,97 zł
Pakowanie: 1/24szt/mix/cena za sztukę
Wymiary: H-40cm
Waga: 110g
Bukiet: 6 dalli.

Hurt: 17,85 zł

Sklep: 26,77 zł
Bukiet Dalii

56343

Pakowanie: 1/12 szt mix/cena za sztukę.
Wymiar: H-30 cm
Waga: 35 g

Hurt: 16,70 zł

Sklep: 25,06 zł