Śmieszne i dowcipne upominki i gadżety

Dowcipne i śmieszne gadżety na każdą okazję!

Hurtownia upominków z dowcipnych i śmiesznymi gadżetami zaprasza do zapoznania się z ofertą zabawnych ozdób i prezentów. Urodziny? Kawał? To możliwe z nami!

Wieczór kawalerski? Wieczór panieński? 18. lub 40. urodziny? A może potrzeba zrobienia komuś śmiesznego kawału? Na stronie naszej hurtowni upominków znajdą Państwo gadżety na każdą okazję. Bez względu na to, czy szukają Państwo prezentu na 18-tkę, zabawnego gadżetu dla teścia lub akcesoriów na ważny jubileusz, zachęcamy do przejrzenia oferty naszej hurtowni. Znajdują się tutaj zarówno prezenty zabawne jak i nietypowe, w tym kojarzone z alkoholem oraz erotyką. W pierwszej kategorii znajdują się wszelkie dekoracyjne kufle do piwa, kieliszki do mocniejszych trunków, a w drugiej upominki w stylu dzwonków na sex czy też imprezowej ruletki. Są to nie tylko ciekawe upominki hurt, ale jakże praktyczne śmieszne gadżety, czy śmieszne gadżety na prezent doskonałe podczas licznych imprez.

Nasze produkty to nie tylko zabawne kufle czy piersiówki, ale również rozmaite zestawy do gier, karty, zestawy kolekcjonerskie, ale także upominki patriotyczne oraz te w konwencji folkowej. Hurtownia gadżetów to również różnego śmieszne upominki typu popielniczki, fajki wodne czy też odznaczenia w postaci statuetek, dyplomów czy medali z personalizowanymi danymi. Aby lepiej zapoznać się z szeroką gamą produktów zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi podkategoriami:

Hurtownie z upominkami proponują często dość jednorodne produkty. Nasza hurtownia produktów dekoracji i hurtownia śmiesznych rzeczy posiada szeroką gamę upominków, nie tylko z kategorii śmiesznych i nietypowych gadżetów. Być może komponując nietypowy podarunek naszym najbliższym, warto jest również zaopatrzyć się w rozmaite ozdoby z innych kategorii? Zapraszamy do rozejrzenia się w naszym sklepie online i kupna tych produktów, które Państwa usatysfakcjonują.

Zabłyśnij na imprezie okolicznościowej lub spraw uśmiech najbliższym z gadżetami naszej hurtowni :)

Szklana filiżanka ze spod. Folk
Biała filiżanka ozdobiona folklorystycznym wzorem z napisami Polska. Spodek także ozdobiony folklorystycznymi motywami.Zapakowana w tekturowe opakowanie ozdobione takimi samymi wzorami.
Pojemność: 200 ml.
Wymiary filiżanki 6,5 x 9 x 14,5 cm.
pakowanie 1szt.
Cena hurtowa:
19,20 zł
Cena detaliczna:
24,96 zł
Szkło zestaw 6 kieliszków RED LIGHT
Kieliszki RED LIGHT:

szklane
zdobione
z grafiką kobiet
z grafiką mężczyzn
rozbierane
zapakowane w tekturowe pudełko
solidne tekturowe pudełko
kolorowe
doskonałe na wieczór panieński
doskonałe na wieczó kawalerski
oryginalne
uniwersalne
szałowe
Cena hurtowa:
15,60 zł
Cena detaliczna:
20,28 zł
Ceramika zest.2 kubków NBC
Ostatnie sztuki w magazynie
Ceramiczny zestaw 2 kubków dla pary to świetny pomysł na prezent mikołajkowy lub bożonarodzeniowy. Ładne kubki w zestawie dostępne na naszej stronie hurtowni ozdób:

wymiary: 11x11 cm,
pakowanie: komplet 2 sztuk,
różne rodzaje,
waga: 0.641 kg,
cena: 21,21 zł/kpl.
na różne okazje
oryginalne
Cena hurtowa:
24,77 zł
Cena detaliczna:
32,20 zł
OPASKA NA WŁOSY

wymiary: 22 cm
pakowanie: 1 
opaska na włosy
dostępna w czterech kolorach
plastikowe wykonanie
podświetlane różki 
oryginalny kształt
zapakowane w foliowe opakowanie
Cena hurtowa:
2,73 zł
Cena detaliczna:
3,55 zł