Statuetki, figury, medale i dyplomy

 Dekoracyjne upominki w postaci medali, statuetek czy dyplomów

Jeśli szukają Państwo dowcipnych upominków na imprezy okolicznościowe, zapraszamy do zapoznania się z ofertą statuetek, figur i medali w naszej hurtowni online.

Hurtownia upominków okolicznościowych PM-M wychodzi do Państwa z ofertą różnorodnych figur, medali, dyplomów oraz statuetek – zabawnych gadżetów na różne okazje. Dzień Ojca? Może warto jest podarować tacie medal „Super Tata”? Urodziny żony? A może by tak wręczyć jej dyplom za to, że tak wspaniale nas znosi i po prostu jest w całej swojej wspaniałości? Jeśli masz najwspanialszego syna na świecie, podaruj mu statuetkę, niech wie jak ważny jest w Twoim życiu. Posiadamy również dyplomy wielkanocne, różne wzory

Bez względu na to, na jaką okazję szykujemy tego typu podarek, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Kto nie lubi zabawnych i wysmakowanych gadżetów? Nasza hurtownia upominków okolicznościowych przedstawia Państwu produkty z tego zakresu, które pozostaną ponadczasowe.

Produkty z naszej hurtowni upominków online z powodzeniem zasilą asortyment sklepów z podarunkami okolicznościowymi i zachwycą niejednego klienta detalicznego, do którego będą mogły dotrzeć dzięki Państwa dystrybucji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wiodącego importera artykułów dekoracyjnych i do pozostania w kontakcie.

Zawieszka serce duże Nadruk
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1 szt.
Wymiary: 24x22,5 cm
Waga: 95g

Hurt: 10,25 zł

Sklep: 16,40 zł
Wyprzedaż!
Zabawna popielniczka ludzik
Zabawna popielnica z tworzywa sztucznego ze stojącym w środku ludzikiem.

Hurt: 4,99 zł

Sklep: 7,98 zł
STATUETKA OZDOBNA (na różne okazje)
Walentynki? Dzień Mężczyzny? Rocznica ślubu? Nasz hurtownia upominków okolicznościowych ma na to rozwiązanie – dekoracyjna statuetka hurt! Podaruj ukochanej lub ukochanemu upominek w iście oskarowym stylu!

tworzywo sztuczne,
kolor: złoty,
solidna statuetka,
waga: 0.253 kg,
ładnie pakowana,
pakowanie: 1,
cena: 13,15 zł/szt,
na wiele okazji.

Hurt: 14,50 zł

Sklep: 23,20 zł