Statuetki, figury, medale i dyplomy

 Dekoracyjne upominki w postaci medali, statuetek czy dyplomów

Jeśli szukają Państwo dowcipnych upominków na imprezy okolicznościowe, zapraszamy do zapoznania się z ofertą statuetek, figur i medali w naszej hurtowni online.

Hurtownia upominków okolicznościowych PM-M wychodzi do Państwa z ofertą różnorodnych figur, medali, dyplomów oraz statuetek – zabawnych gadżetów na różne okazje. Dzień Ojca? Może warto jest podarować tacie medal „Super Tata”? Urodziny żony? A może by tak wręczyć jej dyplom za to, że tak wspaniale nas znosi i po prostu jest w całej swojej wspaniałości? Jeśli masz najwspanialszego syna na świecie, podaruj mu statuetkę, niech wie jak ważny jest w Twoim życiu. Posiadamy również dyplomy wielkanocne, różne wzory

Bez względu na to, na jaką okazję szykujemy tego typu podarek, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Kto nie lubi zabawnych i wysmakowanych gadżetów? Nasza hurtownia upominków okolicznościowych przedstawia Państwu produkty z tego zakresu, które pozostaną ponadczasowe.

Produkty z naszej hurtowni upominków online z powodzeniem zasilą asortyment sklepów z podarunkami okolicznościowymi i zachwycą niejednego klienta detalicznego, do którego będą mogły dotrzeć dzięki Państwa dystrybucji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wiodącego importera artykułów dekoracyjnych i do pozostania w kontakcie.

Pucharek W dniu ślubu 0935 E
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 18x7cm
Waga: 230g

Hurt: 19,10 zł

Sklep: 27,70 zł
Wyprzedaż!
Zabawna popielniczka ludzik
Zabawna popielnica z tworzywa sztucznego ze stojącym w środku ludzikiem.

Hurt: 4,99 zł

Sklep: 7,24 zł