Gry, karty, kostki i zestawy gier

 Zestawy gier karcianych, planszowych i kości do gry

Zestawy do gier – karty, kości dostępne są w asortymencie naszej hurtowni zabawnych i dowcipnych gadżetów online. Idealne na urodziny i imprezy okolicznościowe.

Imprezy okolicznościowe są czasem wesołej zabawy z przyjaciółmi. Żeby każda domówka, urodziny, imieniny czy wieczory kawalerskie czy panieńskie były jeszcze atrakcyjniejsze, warto jest zainwestować w zestawy do gier. Dzięki zabawnej talii kart, dowcipnym grom planszowym czy zestawom kości każde wydarzenie okolicznościowe może być jeszcze bardziej atrakcyjne. Ponadto takie zestawy mogą również stanowić wspaniały pomysł na upominek okolicznościowy dla każdego, kto lubi brylować w towarzystwie.

Nasza hurtownia dowcipnych i śmiesznych gadżetów oferuje bogatą ofertę zestawów do gier, kart, kości i innych artykułów, które sprawdzą się w roli upominku lub urozmaicenia spotkań towarzyskich. Wszystkich chętnych do kupna tych produktów w skali hurtowej zachęcamy do zapoznania się z produktami z naszej podkategorii Śmiesznych i dowcipnych upominków, w której znajdują się różnorakie artykuły do wykorzystania na imprezach okolicznościowych.

Bogata oferta i atrakcyjne ceny powodują, że nasza hurtownia gadżetów i upominków okolicznościowych online jest wiodącym sklepem internetowym w kontekście artykułów dekoracyjnych oraz zabawnych gadżetów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jesteśmy do pańskiej dyspozycji.

Gra planszowa
Gra planszowa Kółko i Krzyżyk:

metalowa gra
gra planszowa
solidna
przenośna
kolorowa

Hurt: 3,10 zł

Sklep: 4,50 zł
GRA PLANSZOWA
Gra planszowa Backgammon:

metalowe opakowanie
wersja idealna do transportu
solidna
kolorowa

Hurt: 3,15 zł

Sklep: 4,57 zł
Drewniane puzzle
Pakowanie: 1 szt
Wymiary: 23x18 cm

Hurt: 7,65 zł

Sklep: 11,09 zł