Magnesy i breloki

Magnesy i breloki

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór breloków i magnesów, które są idealnym sposobem na dodanie osobistego akcentu do Twojego codziennego życia, nadając mu bardzo sentymentalnego animuszu.

Breloki to świetny sposób na przenoszenie kluczy, identyfikatorów i innych drobiazgów, ponieważ powiększają objętość kluczy i poprawiają chwyt, oraz czucie, co w damskiej torebce może okazać się zbawienne ;) Nasza kolekcja breloków do kluczy zawiera wiele różnych stylów i motywów. Niezależnie od okazji, w naszym sklepie znajdziesz breloki idealne na każdą okazję - od breloków okazyjnych po breloki dla miłośników sportu czy zwierząt, oraz regionalne "mazury" "Podlasie", a także folkowe- przedstawiające bociany, mapę polski itp. Jeśli szukasz czegoś bardziej praktycznego, oferujemy również breloki do auta, które pozwalają na przechowywanie kluczy samochodowych w bezpiecznym miejscu. Nasze breloki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając trwałość i wytrzymałość. Nasze magnesy na lodówkę tak jak opisane wyżej breloki są idealnym sposobem na upamiętnienie swojej ulubionej wycieczki lub regionu kraju, który odwiedziliście. Magnes taki będzie idealną pamiątką, którą z powodzeniem możemy wręczyć naszym bliskim w ramach drobnego podarunku.

Magnesy na każdą okazję

Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Bez względu na to, czy szukasz breloków na specjalną okazję, magnesów regionalnych lub po prostu praktycznego breloka do kluczy, nasz sklep z pewnością będzie miał w czymś dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Brelok Super Mama DIL-PH-BRELMA-02
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie:1
Rozmiar opakowania 15x6,5cm
Wysokość breloka 8 cm
Waga: 35g

Hurt: 7,50 zł

Sklep: 10,88 zł
Brelok Hobby - Kierowca
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1 szt.
Wymiar: 9x4,5 cm
Waga: 40g

Hurt: 11,25 zł

Sklep: 16,32 zł