Latarki, breloki, magnesy i scyzoryki

Inne (zawieszki do kluczy, latarki itp.)

Wyposażenie wnętrz, upominki, a także artykuły dekoracyjne wyróżniają się tak ogromną różnorodnością, że nie zawsze można je pogrupować. Dlatego, jeśli poszukujesz do dalszej sprzedaży czegoś naprawdę wyjątkowego i oryginalnego, znalazłeś się we właściwym dziale Inne, pozostałe. Wśród proponowanych produktów znajdziesz między innymi dekoracyjne maty na stół, maskotki, sztuczne elementy dekoracyjne, bądź szklane karafki. Oprócz tego oferta obejmuje także zabawki dla dzieci: sztuczne pieski i kotki, drewniane puzzle lub papierowe maty do kolorowania. Produkty z działu inne, pozostałe dedykowane są przede wszystkim przedsiębiorcom zajmującym się dystrybucją różności, zabawek dla dzieci, oraz artykułów biurowych. Każdy z produktów wyróżnia się ciekawym designem, możliwością praktycznego wykorzystania oraz wszechstronnego zastosowania w zależności od wyobraźni. Przedstawiane artykuły dekoracyjne, a także pozostałe drobiazgi mogą stać się jednocześnie inspiracją do tworzenia ciekawych upominków okolicznościowych.