Hortensja

Hortensja pochodzi z dalekiej Azji (Chiny, Japonia, Korea, Indochiny). Jednak dzisiaj powszechnie, uprawiana jest w licznych krajach na całym świecie. Rzadko można dzisiaj spotkać, typową dziko rosnącą. Hodowle tej cudownej rośliny zajmują się kultywarami i mieszańcami z hortensją kosmatą. Hortensja zdecydowanie nadaje się do hodowli, piękny wygląd, zapach i różne kolory, stawiają go w czołówce roślin widywanych w Polsce.

Hurtownia kwiatów sztucznych, oraz importer hortensji prezentuje hortensję pojedynczą, dostępną w wielu kolorach! Róże rodzaje, niesamowita jakość, wspaniała cena to atuty naszych produktów. Hortensja doskonale nadaje się do kompozycji kwiatowych lub wystroju wnętrz. Również mieszkanie, upiększone tym kwiatem sztucznym, nabierze życia! Duże główki, zajmują sporo miejsca, dlatego dekorowanie tym kwiatem sal bankietowych, lub weselnych, będzie łatwe i przyjemne! :)

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie internetowej, lub w siedzibie firmy przy ul. Kleeberga 18 w Białymstoku ! :)

Hortensja gałązka
Pakowanie: 1/48 szt./ cena za sztukę.
Wymiar: h-55 cm. Kwiatostan: 12x14x14 cm.
Waga: 52g.

Hurt: 8,55 zł

Sklep: 12,40 zł