FLOWER BOXy i pudełka papierowe

Wybrana kategoria : FLOWER BOXy i pudełka papierowe
FLOWER BOXy i pudełka papierowe

Flower boxy i Prezentowe pudełka hurt

Hurtownia towaru, strikte związanego z kwiatami sztucznymi, oraz florystyką prezentuje szeroki wybór flower boxów!

Kwiatki dekorujące powierzchnię naszego parapetu, zawsze posiadają doniczkę. Dekoracja ta, jest dzisiaj na tyle popularna, że stała się również elementem mody i stylu. Salony fryzjerskie częst...

Flower boxy i Prezentowe pudełka hurt

Hurtownia towaru, strikte związanego z kwiatami sztucznymi, oraz florystyką prezentuje szeroki wybór flower boxów!

Kwiatki dekorujące powierzchnię naszego parapetu, zawsze posiadają doniczkę. Dekoracja ta, jest dzisiaj na tyle popularna, że stała się również elementem mody i stylu. Salony fryzjerskie często zdobią wnętrza zakładów, pięknymi białymi doniczkami, wkomponowując je w całość nowoczesnego wyposażenia.

A może warto pójść jeszcze dalej ? Co gdyby ozdoba, w której posadziliśmy roślinę, przykuwała wzrok bardziej niż kwiat ? Zgodnie z tą myślą, przedstawiamy Państwu szeroki wybór nowoczesnych Flower Boxów! Te niesamowite pudełka na kwiaty, doskonale sprawdzą się jako futerał na doniczkę, lub bezpośrednie opakowanie na piękny bukiet kwiatów! Podarowanie cudnych róż, nigdy nie było tak oryginalne ! W tym boxie, rośliny nabierają nowego wymiary, fascynając każdą kobietę!

Tworzenie prezentów to bardzo wyjątkowa chwila. Moment w którym wręczamy niespodziankę, należy do wyjątkowo magicznych. Uśmiech dziecka, które zafascynowane rozpakowuje prezent, lub widok kogoś bliskiego, sprawia, że warto się starać...

Hurtownia dekoracji, pragnie przedstawić państwu Pudełka Dekoracyjne! idealne do prezentów! Pakowanie niespodzianek nigdy nie było tak proste i oryginalne. W swoim asortymencie posiadamy liczne wzory pudełek, wykonanych z solidnej tekturki. Duża część tego towaru, pakowana po kilka sztuk, w kilku różnych rozmiarach o wyjątkowo atrakcyjnej cenie ! Wiosenne kolory, cudowne wzory, artystyczne grafiki... To wszystko znajdziesz na naszych produktach !

W swoim asortymencie posiadamy mnóstwo wzorów, oraz rozmiarów, doskonale dopasowanych do Państwa potrzeb. Wzory, które dzisiaj uchodzą za najbardziej eleganckie np. z efektem opalizującym- również zasilają szeregi naszej kolekcji ! Jeśli jesteś sympatykiem piękna i lubisz, sprawiać radość swojej kobiecie, to ten produkt jest dla Ciebie !

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia całej oferty ;) Posiadamy tysiące oryginalnych produktów hurt ! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie ! 

Więcej