Kwiaty sztuczne na ślub, weselne dekoracje kwiatowe

 Weselne i ślubne kwiaty dekoracyjne z tworzywa sztucznego

Weselne i ślubne kwiaty dekoracyjne z tworzywa sztucznego stanowią asortyment naszej internetowej hurtowni artykułów dekoracyjnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową.

„Świt nas obudził obok siebie
przez niedomknięte okiennice
jesteśmy teraz dwojgiem ludzi,
co mają wspólną tajemnicę”
Jonasz Kofta

Ślub to początek pięknej drogi i wspaniałej przygody jaką jest małżeństwo, najgłębsza przyjaźń z drugim człowiekiem. Aby jednak celebrować ten wspaniały czas w odpowiedniej oprawie, warto jest zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Takie jak chociażby artykuły dekoracyjne z naszej hurtowni kwiatów sztucznych online. Kwiaty na ślub, najszerszy wybór, to wszystko u nas!

Kwiaty sztuczne na ślub, kwiaty na weselekompozycje kwiatowe sztuczne to zarówno pojedyncze główki, całe bukiety jak i dekoracyjne serduszka, które z powodzeniem posłużą jako elementy dekoracyjne podczas tej wspaniałej uroczystości. Hurtownia dekoracji ślubnych, oprócz kwiatów posiadamy również inne dekoracje i upominki weselne.

Nasza hurtownia kwiatów sztucznych online to różnorodne produkty weselne oraz ślubne, które uświetnią niejedną uroczystość. Zaproponujcie swoim klientom wspaniałe dekoracje florystyczne z naszej hurtowni PM-M i cieszcie się atrakcyjnym asortymentem, który wzmocni sprzedaż.

BIAŁE MISIE (PIK) (walentynkowe)
Walentynkowe upominki w postaci białych misiów na druciku to uroczy artykuł dekoracyjny prosto z naszej internetowej hurtowni dekoracji PM-M. Importer ozdób zaprasza:

wymiar całościowy: 38x2 cm,
waga: 0.023 kg,
pakowanie: 12,
cena: 5,72 zł/opak,
białe misie na patyku,
ładnie zdobione,
zapakowane w folię.
Cena hurtowa:
5,72 zł
Cena detaliczna:
7,44 zł