Świece weselne

Dekoracyjne świece na ślub i weselne

Internetowa hurtownia świec weselnych zaprasza Państwa do zapoznania się z wyjątkowymi artykułami dekoracyjnymi w postaci świec ślubnych o weselnych.

„Już mi niosą suknię z welonem
Już Cyganie czekają z muzyką
Koń do taktu zamiata ogonem
Mendelssohnem stukają kopyta”

Ślub i wesele to wyjątkowy czas w życiu każdej Pary Młodej oraz jej rodziny. Niezapomniane chwile, emocje towarzyszące tym podniosłym momentom. Śmiech, a być może łzy? W dniu ślubu każdy powinien po prostu z radością oddać się celebracji zawarcia związku małżeńskiego, ciesząc się z wyjątkowych chwil z rodziną, przyjaciółmi, we wspaniałej oprawie muzyki, dekoracji oraz świec.

Jeśli szukają Państwo wyjątkowych produktów dedykowanych tej właśnie uroczystości, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi ślubnymi kategoriami naszej internetowej hurtowni artykułów dekoracyjnych, w tym do przejrzenia oferty z kategorii Świec weselnych. Znajdują się tutaj zarówno piękne świece zapachowe, które zawiesić można w miejscu wesela lub podarować Parze Młodej, podświetlacze do wykorzystania w dekoracji czy też bezpieczne świece LEDowe, które urozmaicą wystrój.

Wszystko to w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do naszej hurtowni i importera-świece na wesele, oraz do dokonania spersonalizowanych zakupów, które zadowolą Państwa potrzeby.

Świeca pływająca UFO MAŁA (4,5x3cm) BŁYSK 8995

Hurtownia świec i importer artykułów dekoracyjnych online PM-M przedstawia Państwu świecę pływająca typu UFO – oryginalny element licznych aranżacji:

świeca pływająca typu UFO,
waga: 0.346 kg,
wymiar: 4,5x3cm,
dostępna w 8 kolorach:greenorangecreampinkredyellowbluewhitevioletdark pink
błyszczące wykończenie,
pakowanie: 10 szt/karton,
czas palenia: 5h,
cena: 9,70 zł/opak.

Cena hurtowa:
13,99 zł
Cena detaliczna:
18,19 zł
ŚWIECA KULA (13 kolorów)
Dostępny produkt z innymi opcjami
Hurtownia świec PM-M przedstawia Państwu pomysł na niezwykłą dekorację wraz z produktem Świeca kula 13 kolorów. Świece hurt w świetnej okazji cenowej, mix:

wymiar: 4,5x4,5 cm,
waga: 0.043 kg
pakowanie: 9 sztuk z koloru w opak.,
kolory:whitebluecreamredred darkgreengreen darkorangeyellowpinkdark pinkbrownviolet
cena: 10,25 zł/zestaw.
Cena hurtowa:

Cena detaliczna:
14,76 zł