Świece weselne

Dekoracyjne świece na ślub i weselne

Internetowa hurtownia świec weselnych zaprasza Państwa do zapoznania się z wyjątkowymi artykułami dekoracyjnymi w postaci świec ślubnych o weselnych.

„Już mi niosą suknię z welonem
Już Cyganie czekają z muzyką
Koń do taktu zamiata ogonem
Mendelssohnem stukają kopyta”

Ślub i wesele to wyjątkowy czas w życiu każdej Pary Młodej oraz jej rodziny. Niezapomniane chwile, emocje towarzyszące tym podniosłym momentom. Śmiech, a być może łzy? W dniu ślubu każdy powinien po prostu z radością oddać się celebracji zawarcia związku małżeńskiego, ciesząc się z wyjątkowych chwil z rodziną, przyjaciółmi, we wspaniałej oprawie muzyki, dekoracji oraz świec.

Jeśli szukają Państwo wyjątkowych produktów dedykowanych tej właśnie uroczystości, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi ślubnymi kategoriami naszej internetowej hurtowni artykułów dekoracyjnych, w tym do przejrzenia oferty z kategorii Świec weselnych. Znajdują się tutaj zarówno piękne świece zapachowe, które zawiesić można w miejscu wesela lub podarować Parze Młodej, podświetlacze do wykorzystania w dekoracji czy też bezpieczne świece LEDowe, które urozmaicą wystrój.

Wszystko to w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do naszej hurtowni i importera-świece na wesele, oraz do dokonania spersonalizowanych zakupów, które zadowolą Państwa potrzeby.

Pakowanie: 1szt
Wymiary: 10 x 8 cm
Czas palenia: 30h
Waga: 270g

Hurt: 27,99 zł

Sklep: 41,99 zł