Kule (bukszpanowe, lawendowe itp.)

Dekoracyjne kule florystyczne z tworzywa sztucznego

Eleganckie kule z kwiatów sztucznych to jedna z propozycji naszego internetowego sklepu hurtowni dekoracji. Bukszpan, lawenda, wariacje traw… To wszystko u nas!

W niniejszej kategorii naszej internetowej hurtowni artykułów florystycznych znajdują się rośliny sztuczne, kule bukszpanowe, kule lawendowe głównie o zielonych liściach, ale również w innej kolorystyce. Znajdą tutaj Państwo rośliny sztuczne tj. kula bukszpanowa, kula lawendowa czy sztuczny bukszpan, które mogą stanowić wspaniałą bazę do personalizowanych wieńców. Sprawdzą się one przy komponowaniu jesiennych dekoracji oraz przy tworzeniu wieńców bożonarodzeniowych. Kula z kwiatów wygląda i prezentuje się pięknie!

Fani minimalizmu mogą przyozdobić taką dekorację lampkami led, sztucznymi kwiatami pik lub szyszkami i innymi drobnymi elementami dekoracyjnymi (a to wszystko znajduje się również w ofercie naszego internetowego sklepu kwiatów sztucznych). Każdy zaś, kto lubi przepych i bogato zdobione dekoracje może skłonić się w stronę nie tylko dekoracji inspirowanych przyrodą, ale dodać do wieńca lub kuli nieco błysku brokatu lub większych elementów zdobniczych. Nasza hurtownia kwiatów sztucznych online wychodzi naprzeciw różnorakim oczekiwaniom dostarczając produktów florystycznych w różnym stylu.

Prowadzimy sprzedaż hurtową licznych dekoracji florystycznych i nie tylko. Zachęcamy każdego do zapoznania się z ofertą naszej internetowej hurtowni kwiatów sztucznych PM-M, która posiada bogaty wybór florystycznych elementów dekoracyjnych w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kula z mchu
Pakowanie: 1 szt.
Średnica - 25 cm.
Waga: 92 g

Hurt: 33,30 zł

Sklep: 48,29 zł
Wianek lawenda sztuczna
Pakowanie: 1 szt.
Średnica 31cm.
Waga: 195g.

Hurt: 29,10 zł

Sklep: 42,20 zł