Kamienie szklane i muszelki

 Kamienie dekoracyjne wykonane ze szkła

Kamienie szklane są bardzo ciekawym materiałem dekoracyjnym. Często znajdując ciekawy kamień na morskiej plaży mamy ochotę zabrać go ze sobą na pamiątkę. Rzeczywiście wiele z nich jest wyjątkowa. To samo, a nawet więcej możemy powiedzieć na temat kamieni szlachetnych.

Gdy jednak zależeć nam będzie na efektywnej, ale i jednocześnie oszczędnej dekoracji, warto pomyśleć o kamieniach szklanych. W ofercie posiadamy kamienie szklane wyróżniające się różnymi kształtami, między innymi foremnymi kwadratami lub gwiazdkami. Cała plejada przyjemnych kolorów przypominają nam o czterech żywiołach.

Kamienie szklane najlepiej będą pasowały do szklanych wazonów, kul i doniczek. Po wypełnieniu naczynia wodą, usypane kamienie będą tworzyły swoistą mozaikę. Nie ma również żadnych przeciwwskazań, żeby wyklejać nimi dekorowaną powierzchnię. Jest to produkt mile widziany w kwiaciarniach, sklepach z dekoracjami, sklepach dla artystów, jak i również w firmach zajmujących się tworzeniem własnych projektów dekoracji wnętrz oraz upominków. 

Muszla
Pakowanie:1szt
Wymiar:10x11x10cm

Hurt: 18,29 zł

Sklep: 26,52 zł