Serwetki

 Oferta papierowych serwetek dekoracyjnych

Urządzając wykwintny obiad bądź romantyczną kolację, dekorując stoły weselne lub komunijne, staramy się zadbać o każdy szczegół znajdujący się na obrusie. Serwetki są nieodłącznym elementem dekoracji stołu. W zależności od okoliczności spożywanego posiłku, celebrowanego spotkania, z powodzeniem dobierzemy odpowiedni wzór na papierowych ozdobach. Motywy Bożonarodzeniowe, Wielkanocne, weselne, wiosenne, komunijne, jak i również uniwersalne – pasujące na każdą okazję.

Rozmaite rozmiary, a nawet kształty pozwalają na stworzenie bardzo ciekawej koncepcji na stole. Oryginalne wzory i motywy znajdujące się na serwetkach, nie wymagają ich skomplikowanego składania, ponieważ same w sobie są wyśmienitą ozdobą.

Serwetki są produktem idealnym do dalszej dystrybucji w sklepach z artykułami papierowymi, wielobranżowymi, dla plastyków oraz w warsztatach artystów do dalszej obróbki przy zastosowaniu techniki decoupage. Jest to nieodłączny artykuł na każdą imprezę rodzinną zarówno w domu, jak i w ogrodzie. 

Papierowe serwetki Dinner z airlaid
Serwetki jednorazowe dekoracyjne wykonane z AIRLAID w kolorze kremowym.Serwetki wykonane z Airlaidu cechują się wysokiej jakości wytrzymałym materiałem, łatwym w układaniu i dobrze wchłaniającym ciecz. Serwetki świetnie sprawdzą się na każdej imprezie okolicznościowej.
Waga: 415 g
Wymiar: 40x40 cm
Pakowanie: 50 szt/Cena za opak.
Cena hurtowa:
26,50 zł
Cena detaliczna:
34,45 zł
Papierowe serwetki Dinner airlaid
Serwetki jednorazowe dekoracyjne wykonane z AIRLAID.Serwetki wykonane z Airlaidu cechują się wysokiej jakości wytrzymałym materiałem, łatwym w układaniu i dobrze wchłaniającym ciecz. Serwetki świetnie sprawdzą się na każdej imprezie okolicznościowej.
Waga: 415 g
Wymiar: 40x40 cm
Pakowanie: 50 szt/Cena za opak
Cena hurtowa:
36,00 zł
Cena detaliczna:
46,80 zł