Doniczki, osłonki i akcesoria ogrodowe

Doniczki, osłonki i akcesoria ogrodowe

Donice dekoracyjne oraz osłony

Donice dekoracyjne oraz osłony

Ozdobne doniczki i osłonki idealnie nadające się do przetrzymywania kwiatów żywych oraz sztucznych. W asortymencie znajdują się zarówno dekoracyjne osłonki wykonane z plastiku bądź plecionej dzianiny, jak i również plastikowe doniczki ze szpikulcem dedykowane do ekspozycji kwiatów w kwiaciarniach oraz w podobnych punktach sprzedaży. Doniczki ażurowe idealnie sprawdzą się także w punktach sprzedaży produktów ogrodniczych, proponując klientom sprzedaż wiązaną wraz z żywymi roślinami. Ceramiczne doniczki z ciekawymi ornamentami mogą być nie tylko dobrym pomysłem na przetrzymywanie kwiatów, ale również na udekorowanie domu lub biura.

Doniczki i osłonki mogą wydawać się produktem banalnym. Ale jak bardzo okazują się praktyczne, jednocześnie spełniając rolę estetyczną i dekoracyjną. Wszystko zależy od wyobraźni. A w rzeczywiście w dobrym tonie jest podarować żywego kwiatka w eleganckiej doniczce, niż w zwykłej osłonce. Wystarczy odrobina elegancji i prezent również zyskuje w swoim wyglądzie.

Osłonki na doniczki

Osłonki na doniczki doskonale nadają się na żywe kwiaty jak i kwiaty sztuczne. Wykonane z ceramiki, plastiku, drewna czy innego tworzywa sztucznego, doskonale uzupełniają rośliny, dekorujące nasze mieszkania. Niewątpliwie kwiatem, który od zawsze kojarzy nam się z osłonkami jest storczyk, lub inaczej mówiąc orchidea. Ten piękny kwiat w osłonce, stał się już ikoną całej florystyki, a nawet ludzie nie przepadający specjalnie za kwiatami, stawiają w swoich domach ten wspaniały kwiat. Doniczki i osłonki, to towar który jest u nas zawsze i od zawsze! Posiadamy bardzo duża ilość osłonki i doniczki. Jako hurtownia doniczek stawiamy na ilość, ale również na jakość! Doniczki w każdym kolorze i osłonki od przeźroczystych po czerwone, żółte, niebieskie, zielone, różowe czy zielone, mamy każdy kolor. Posiadamy osłonki na kwiaty sztuczne w każdej wielkości, w każdym rozmiarze. Znajdziecie u Nas także kwiaty sztuczne jak żywe, które już na miejscu lub po przez stronę można dopasować. Od malutkich osłonek i doniczek na kwiaty jak krokus lub konwalia, po tulipany pojedyncze, aż po wielkie bukiety składające się z dziesiątek kwiatów i dodatków. Kwiaty sztuczne hurt, które posiadamy, oraz kwiaty wyrobowe, czy kwiaty pojedyncze, posiadamy w dziesiątkach różnych wzorów. Wszystkie sezonowe produkty takie jak bombki świąteczne, króliki wielkanocne czy serca walentynkowe znajdziecie u nas. Doniczki plastikowe hurtownia posiadają bardzo niską cenę, oraz bardzo wysoką jakość. Hurtownia doniczek ceramicznych PM-M Białystok, dba o to, żeby każdy klient wychodził i wracał z uśmiechem na twarzy. Jako doniczki hurtownia internetowa, wszystko jest do nabycia bez wychodzenia z domu! Już nie musisz organizować sobie dnia by do Nas trafić. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www a wszystko stanie się banalnie proste. Hurtownia ceramiczne doniczki posiada także, wiele doniczki i osłonki hurt ze wzorami tematycznymi takimi jak fol, Wielkanoc czy Boże narodzenie. Na doniczkach często znajdują się piękne grafiki lub loga serc, zajączków, czy mikołajów. Doniczki na prezent tylko u nas. Zapraszamy również do naszej hurtownia donic i hurtownia osłonek na kwiaty, która znajduje się przy ul Gen Smitha Pattona 6 w Białymstoku!