Stwórz niesamowity klimat w pokoju z kurtyną LED i projektorami gwiazd

Co więcej - doskonale sprawdzi się nie tylko podczas Świąt czy karnawałowych imprez, ale także seansów filmowych, medytacji i jako alternatywa dla ostrego, górnego światła.

Co robi projektor gwiazd?

Projektor wewnętrzny - jak sama nazwa wskazuje - projektuje na ścianach i sufitach wzór, który imitować ma rozgwieżdżone niebo, słońce, polne kwiaty i inne wzory, które nakłada się na to niewielkie urządzenie.

Skrzyneczka działa na baterie lub podłączana jest do prądu, a następnie kręci się, rzucając obraz. Nie bez przyczyny bowiem projektory do pokoju dziecięcego uznaje się za doskonałą dekorację, umilającą zasypianie czy wyciszenie po całym dniu. Poruszające się obrazy w różnym tempie doskonale służą medytacji, seansom filmowym i romantycznym chwilom sam-na-sam. Z tego też względu stosuje się je w wielu pomieszczeniach - nie tylko w dziecięcym kąciku.

Projektor gwiazd, to:

• - Oryginalne efekty świetlne, które emitują efektowne fale, tworzące na ścianach i suficie realistyczne krajobrazy i wzory. Dzięki nim wnętrze urzeka wyjątkowym klimatem, relaksującą atmosferą i przytulnością.

• - Pomoc w zasypianiu. Zgaszone, delikatne światło to idealna alternatywa dla ostrego światła górnego. Dodatkowo elementy na ścianach skupiają uwagę dziecka, dzięki czemu to może szybciej się wyciszyć i zasnąć.

• - 2w1 - projektor gwiazd może także służyć jako niewielka lampka nocna.

• - Niewielki i uniwersalny gadżet, który doskonale skomponuje się z każdym wnętrzem i każdą aranżacją.

Jak wykorzystać kurtynę świetlną?

Światełka do pokoju w formie kurtyny to niezwykle wdzięczny dodatek, który rozwiesić można na karniszu lub na haczykach, rozmieszczonych na ścianie. Dzięki miękkim, ciepłym światełkom stworzysz niezwykle przytulny kąt. Nie ma nic przyjemniejszego jak ozdobne światełka do mieszkania, które umilają wieczorny relaks z książką, kubkiem gorącej herbaty i świeczką o cynamonowym zapachu. Tak stworzona girlanda idealnie sprawdzi się podczas Świąt lub jako dekoracja karnawałowa.

Nowocześniejsze i droższe kurtyny sterowane są przy pomocy pilota. Dzięki pilotowi obsługa kurtyny jest całkowicie zdalna - tj. wprost z kanapy czy z łóżka. Za pomocą kilku przycisków możesz zmienić stopień natężenia światełek, tryb ich świecenia (np. świecenie jednostajne - kombinacja prosta - lub zmienne, przypominająca lampki na choince) oraz czas świecenia lampek LED.

W ten sposób kurtyny wykorzystać można:

• - jako zagłówek za łóżkiem w sypialni,

• - jako tło dla telewizora i kina domowego,

• - jako alternatywę dla zasłon, mocowanych na karniszu,

• - jako ozdobę pustej ściany w przedpokoju, łazience lub salonie,

• - jako świąteczną dekorację,

• - nad drzwiami, jako alternatywę dla kurtyn z koralików.

W Pm-m zadbaliśmy o to, aby Twoje wnętrza były wyjątkowe. Oferujemy więc zarówno różnokolorowe kurtyny, jak i projektory, które staną się ulubionym dodatkiem w Twoim domu.