Jak zrobić palmę wielkanocną ? Kupić!  :)

Najważniejsze święto kościelne- Wielkanoc

Wiadomo jak to działa- kiedy już miną Święta Bożego Narodzenia, człowiek się nie obejrzy, mija karnawał, zaczyna się post, a zaraz po nim nadchodzi Wielkanoc. Jest to najważniejsze i najstarsze święto chrześcijańskie, które celebruje mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa. Poprzedzone jest 40 dniowym postem, który po hucznym i obfitym w różne produkty karnawale może okazać się zbawienną rzeczą. Moim zdaniem, Wielkanoc mimo ważnego wydźwięku religijnego, jest nadwyraz przyjemnym świętem, gdyż jest już najczęściej ciepło, słoneczko miło grzeje, trawa robi się gorąca, a nawet za oknem zaczynają ćwierkać ptaszki. Zbiera się cała rodzina, śmiech panuje wszędzie o oczywiście na stole można znaleźć niemalże tyle samo pyszności co na Boże Narodzenie- wspaniała tradycja. Jeszcze przyjemniej jest, kiedy do tego wszystkiego dodamy odpowiednią otoczkę, w postaci wielkanocnych symboli. Oczywiście możesz je kupić w naszej hurtowni kwiatów sztucznych i artykułów dekoracyjnych PM-M, zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.pm-m.pl, gdzie czekają na was tysiące rewelacyjnych artykułów w super atrakcyjnych cenach.

Ozdoby wielkanocne- możesz je zrobić samemu lub kupić gotowce

Okres wielkanocny, to nie tylko czas malowania pisanek, pieczenia babek piaskowych i mazurków, ale również czas powrotu wszystkiego do życia. Kwitną gałązki (zwłaszcza wierzby), z których jak wiadomo można zrobić wspaniałe dekoracje związane z wielkanocną tradycją. Dlatego prezentowane przez nas produkty wyróżniają się nie tylko motywami świątecznymi, ale również nasycone są kolorami charakterystycznymi, dla jakże oczekiwanej i lubianej wiosny.  Wśród proponowanego przez nas wielkanocnego asortymentu wymienić można między innymi drewniane dekoracje, zawieszki, barwniki do jajek, ozdoby na patyczkach do doniczek, palmę wielkanocną, figurki kurczaczków, czy zajączków oraz koszyczki do święconek i różnego rodzaju sztuczne kwiaty do palmy wielkanocnej. Zajrzyjcie do zakładki WIELKANOC (https://pm-m.pl/278-wielkanoc) i przekonajcie się sami, że nasza oferta jest naprawdę bogata. Dziś jednak, chcemy się skupić na produkcie, który przed Wielkanocą sprzedaje się w milionowych ilościach, a mianowicie na palmach wielkanocnych (na resztę produktów wielkanocnych jeszcze przyjdzie czas).

Palma wielkanocna w ciekawostkowym ujęciu

Wydaje mi się, że każdy dorosły, a nawet każde dziecko (no oprócz niemowlaka, chyba że jest nieprzeciętnie inteligentny) wie jak wygląda palma wielkanocna i co się z nią robi. Jednak nie bylibyśmy sobą, żebyśmy nie pochwalili się naszą wiedzą. Czy wiecie, co symbolizuje palma wielkanocna? Stanowi ona symbol Zmartwychwstania Pańskiego i odnosi się do liści palmowych, którymi tłum witał Jezusa w Jerozolimie. Tydzień przed Wielkanocą, w tzw. Niedziele Palmową, zabieramy nasze palmy do Kościoła w celu ich poświęcenia, po to aby zachować domowników i ich zwierzęta przed nieczystymi mocami, dać im spokój i zdrowie. Tym samym coraz bardziej odczuwamy, że Święta już za pasem i pora się do nich przygotowywać pełną parą. Zarówno palma wielkanocna z suszu, jak i gałązki wierzby nadają się doskonale na tą ważną okazję

Jak powinna wyglądać palma? Jak zrobić palmę wielkanocną?

Nie ma żadnych nakazów i rozkazów, jak powinna wyglądać palma. Można zauważyć, że w zależności od regionu, przybiera ona różną postać, robiona jest z różnych elementów, może być „żywa” lub może być sztuczna. Często mówi się, że powinna ona zawierać gałązki wierzby, czyli popularne bazie lub też bukszpan. Nie ma co ukrywać, że we współczesnych czasach, palma wielkanocna postrzegana jest przede wszystkim jako element tradycji, ale też i… dekoracji. Palemka wielkanocna musi być kolorowa jak wiosna i zawierać dużo elementów, które powinny dawać piorunujące efekty- wstążki, figurki, bibuły. Oczywiście, takie palmy możecie dostać w naszej hurtowni, zaś dla tych bardziej kreatywnych posiadamy w ofercie różnego rodzaju elementy, z których można stworzyć imponującą palmę własnymi rękoma. Jak zrobić palmę wielkanocną będziecie wiedzieli już sami.

Dekoracja na Niedzielę Palmową

Skoro Niedziela Palmowa ma upamiętniać czas radości związany z przybyciem Chrystusa, to palmy powinny być kolorowe, bogato zdobione suszem i kolorowaną roślinnością. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kategorii Palmy wielkanocne (https://pm-m.pl/372-palmy-wielkanocne) i zobaczenia jakie to „rarytasy” palmowe na Was czekają. Nasze palmy mają różne rozmiary, warianty i stworzone są różnych materiałów, tak aby trafić w gusta każdego Klienta. Posiadamy wiele typów palm, które przyozdobione są sztucznym bukszpanem, suszonymi kwiatami, kłosami i trawami, bibułą, krepą, a często i wstążkami oraz tasiemkami. Ma być kolorowo i z rozmachem- tradycja jest tradycją. O to niektóre palmy wielkanocne, jakie znajdziecie w naszej ofercie:

Jeśli chcielibyście sami stworzyć palmę wielkanocną, albo wiecie, że takich właśnie artykułów potrzebują Wasi Klienci to zapraszamy do przejrzenia naszej oferty w kategorii  kwiatów sztucznych, gdzie jak sama nazwa mówi znajdziecie różnego rodzaju główki kwiatów, liście, łodygi, bukszpany i palmy. Drugą kategorią, obok, której nie możecie przejść (albo kliknąć) obojętnie jest zakładka Dekoracje wielkanocne i stroiki wiosenne (https://pm-m.pl/375-dekoracje-wielkanocne-i-stroiki-wiosenne), która obfituje w różnego rodzaju figurki, piki, klipsy, zawieszki, bazie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy w sposób oryginalny połączyć wszystkie elementy i można stać się właścicielem palmy wielkanocnej, której nie bedzię posiadał nikt inny. Palmy wielkanocne z bibuły to świetny sposób na zabawę z dziećmi.

PM-M hurtownia na miarę najpiękniejszej palmy wielkanocnej

Zapraszamy do zakupów. Produkty hurtowni PM-M to pomysł na wyjątkowe gotowe palmy wielkanocne oraz elementy, dzięki którym można stworzyć własne arcydzieła palmowe. Pewnym jest, że sprzedawane przez nas artykuły zadowolą najbardziej wymagających Klientów i wywołają uśmiech na twarzy niejednej osoby. Przypominamy, że prowadzimy sprzedaż hurtową, stacjonarnie i drogą internetową. Przekonajcie się sami, iż hurtownia kwiatów i dodatków sztucznych PM-M to świetny wybór na każdą okazję.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.