Jaki prezent dać koledze, koleżance, którzy odchodzą na emeryturę?

Figurka w stylu oskarów z grawerem

Figurka w stylu rodem z czerwonych dywanów z grawerem "Za rolę Super Emerytki/Emeryta" to elegancki i wyjątkowy prezent, który podkreśli znaczenie i docenienie osiągnięć oraz wkładu osoby odchodzącej na emeryturę. Grawerowane życzenia czy dedykacja dodadzą personalizacji i wyjątkowego charakteru temu prezentowi, który będzie doskonałą pamiątką za lata pracy.

Czekolada z zabawnym hasłem

Czekolada z zabawnym hasłem związanym z emeryturą to nietypowy i radosny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Wybierz czekoladę z humorem odnoszącym się do emerytury, na przykład z napisem "Teraz czas na słodkie życie" czy "Emerytura to najlepsza pora na słodkie przyjemności". Czekolada będzie świetnym rozwiązaniem szczególnie jako dodatek do większego prezentu. 

Kubek okolicznościowy

Kubek to praktyczny prezent, który może być codziennym towarzyszem obdarowanego podczas relaksu przy kawie czy herbacie. Wybierz kubek z motywem związanym z emeryturą, na przykład z napisem "Emerytura to dopiero początek" lub z humorem odnoszącym się do przyszłych dni spędzonych na odpoczynku. Popijając kawę lub herbatę w takim kubku Twoi koledzy będą mogli myślami wrócić do miłych chwil spędzonych wspólnie w pracy. 

Kartka z okazji przejścia na emeryturę

Kartka okolicznościowa z personalizowanymi życzeniami i podziękowaniami to uniwersalny prezent, który zawsze będzie mile widziany. Wybierz elegancką kartkę z dedykacją od serca, w której wyrazisz swoje najlepsze życzenia dla osoby odchodzącej na emeryturę oraz podziękujesz za wspólne lata pracy i zaangażowania. Karnet okolicznościowy z okazji emerytury to dobre rozwiązanie, aby włożyć do niego inny prezent, np bon na usługę, pobyt w SPA, czy pamiątkowe zdjęcie.  

Wybór prezentu dla kolegi czy koleżanki odchodzącej na emeryturę to doskonała okazja, aby wyrazić swoją wdzięczność i życzenia szczęścia na kolejnym etapie życia. Niezależnie od tego, czy wybierzesz elegancką figurkę, humorystyczną czekoladę, praktyczny kubek czy serdeczną kartkę okolicznościową, ważne jest, aby prezent na emeryturę był wyrazem szacunku i życzliwości dla osoby przechodzącej tę ważną życiową zmianę. Niech Twój prezent sprawi radość i będzie piękną pamiątką z okazji emerytury!

Powiązane produkty

Pakowanie: 1szt
Wymiary: 18x5,3x5,3cm
Waga: 260g

Hurt: 19,30 zł

Sklep: 28,95 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 19,5x13,5cm
Waga: 30g

Hurt: 6,35 zł

Sklep: 9,52 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 13x18x2,5cm
Skarpety-rozmiar męski EU 41-46
Waga: 100g

Hurt: 28,20 zł

Sklep: 42,31 zł

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.