Dzień Nauczyciela

Hurtowa sprzedaż upomników na Dzień Nauczyciela

Szukając okolicznościowych upominków w sprzedaży hurtowej na Dzień Nauczyciela, warto jest zapoznać się z upominkami naszej internetowej hurtowni PM-M.

„Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?”
D. Beisser

14 października obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej, nazywany inaczej Dniem Nauczyciela. Jest to wyjątkowy czas dla pedagogów, których tradycja nakazuje uczczić w tym właśnie dniu. Zawód nauczyciela jest zawodem niełatwym. Potrzeba dużo cierpliwości, dobrej woli, umiejętności, serca i swojego czasu wolnego, by być dobrym przywódcą i osobą kształcącą dzieci i młodzież. W akcie wyrażenia sympatii i wdzięczności w Dniu Nauczyciela uczniowie obdarowują swoich nauczycieli, w szczególności wychowawcow, małymi, ale wyjątkowymi upominkami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnym firmom, nasza internetowa hurtownia upominków okolicznościowych przygotowała na tę ewentualność listę prezentów tematycznych, które sprawdzą się we wspomnianym już Dniu Edukacji Narodowej. Są to między innymi: eleganckie długopisy, świece dekoracyjne, statuetka dla nauczyciela i medale oraz różne artykuły dekoracyjne do domu. Upominki na dzień nauczyciela dostępne w naszej hurtowni online, będą pasować każdemu fajnemu nauczycielowi! Dzień nauczyciela prezenty dla każdego! Upominek na dzień nauczyciela dostarczy niezapomnianych wspomnień i będzie swojego rodzaju niezapominajką profesora.

Piękne prezenty na Dzień Nauczyciela w sprzedaży hurtowej dostaną Państwo na naszej stronie artykułów dekoracyjnych online. Zapraszamy do zakupów!

Pakowanie: 5szt/cena za opakowanie
Wymiary: H-28/napis: 4,5x13,5cm