kominkowe (antyczne)

Figury antyczne do dekoracji wnętrz

Oferujemy wyjątkowe i niepowtarzalne rzeźby i figurki, które stanowią doskonały element dekoracyjny do każdego wnętrza. Figury antyczne, które sprawdzą się również na kominek to przede wszystkim stylowe i eleganckie dodatki, które nadają charakteru i klasycznego stylu każdemu pomieszczeniu.

Rzeźby w stylu antycznym do domu

W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele rzeźb, które są wykonane z różnych materiałów, takich jak marmur, brąz czy kamień, co dodaje im niepowtarzalnego uroku. Dostępne są figury przedstawiające m.in. bogów i boginie greckie czy rzymskie, mitologiczne postacie, a także abstrakcyjne i nowoczesne formy.

Figury antyczne to również doskonały pomysł na prezent dla miłośników sztuki i kolekcjonerów. Rzeźby te są nie tylko pięknymi elementami dekoracyjnymi, ale także cennymi dziełami sztuki, które mają swoją historię i wartość artystyczną.

Wyróżnij swój kominek dzięki naszym figurkom antycznym, które wprowadzą do Twojego wnętrza niepowtarzalny charakter i styl. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasykę czy nowoczesne rozwiązania, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i potrzeby. Sprawdź już teraz!

Figurka betonowa Smok 84926 E849-D26
Pakowanie: 1szt
Wymiary: 30x15x16cm
Waga: 4.1kg
Uwaga! Ten produkt wysyłamy tylko paletami!
Koszt dostawy: już od 50 zł brutto paleta do 100 kg

Hurt: 34,00 zł

Sklep: 49,30 zł