Begonia, gloksynia

Begonia jest rośliną obejmującą nawet do 1500 gatunków. Jest obecna na prawie wszystkich terenach o tropikalnym klimacie, z wyjątkiem obszaru Australii. Jest uprawiana także jako roślina ozdobna, a w Polsce można ją spotkać w doniczkach jako kwiat przeznaczony do uprawy w mieszkaniach oraz w ogrodach i parkach jako element aranżacji przestrzeni przed domem i przestrzeni miejskiej. Begonie mogą przybierać bardzo różne wielkości oraz kolory.

Gloksynia to przepiękny kwiat, który swoimi niecodziennymi kwiatami przykuwa uwagę osób nawet niezwiązanych za bardzo z florystyką. Piękne kolory, oraz bogata paleta barw sprawiają, że gloksynia jest powszechnie używana do dekoracji balkonów miejskich, oraz ogrodów. Doskonale prezentuje się w otoczeniu innych kwiatów. Nasze gloksynie sztuczne, wyglądają jak żywe! Różnica jest jednak taka, że nasze kwiatki mogą cieszyć oko właściciela wiecznie ;)


Hurtownia kwiatów pojedynczych, oraz dodatków sztucznych, prezentuje pojedyncze begonie i gloksynie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyglądają niemal jak naturalne rośliny! Szeroka gama kolorów, jak i rozmiary z pewnością przypadną do gustu, nawet najbardziej wybrednym osobom :) W połączeniu z naszymi dodatkami nabiorą dodatkowo wdzięku i elegancji. Bardzo dobre ceny, oraz jakość idą w parze, tworząc kwiatek idealny ;)

Serdecznie zapraszamy do zakupów na stronie internetowej, lub w siedzibie firmy, która mieści się na ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku!

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz