Przebiśnieg, sasanka

Śnieżyczka przebiśnieg oprócz swojego pięknego wyglądu, jest także rośliną miododajną i leczniczą. Niekonwencjonalny wygląd, oraz sposób w jaki wyrasta, sprawiają, że przebiśnieg jest jednym z najbardziej fascynujących kwiatów. Jak wskazuje sama nazwa, rośliny z gatunku amarylkowatych, potrafią wyrastać bezpośrednio spod śniegu. Śnieżyczka, tym samym daje znać, że nadchodzi wiosna ;)

Sasanka natomiast należy do bylin. W ogrodach często możemy spotkać mieszankę ogrodową sasanki, przystosowaną lepiej do hodowli. Dziko żyje w Europie zachodniej i środkowej. Kwitną od marca do początku maja. Nasze sasanki sztuczne są długowieczne, przez co można się nimi cieszyć znacznie dłużej!

Hurtownia kwiatów wyrobowych, oraz importer sztucznych liści, prezentuje przebiśniegi i sasanki pojedyncze. Gałązki, które posiadamy, dostępne są w wielu różnych kolorach i wzorach. Doskonale nadają się do łączenia z innymi kwiatami. Idealnie wyglądają kompozycje lub małe bukieciki, w których użyte zostały przebiśniegi i sasanki.

Serdecznie zapraszamy do zakupów na naszej stronie, lub bezpośrednio w siedzibie firmy, która znajduje się przy ulicy Kleeberga 18 w Białymstoku !

Hurtownia kwiatów sztucznych PM-M Białystok ;)

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz