Wybrana kategoria : Bez, konwalia
Bez, konwalia

Bez jest wykorzystywany jest jako roślina lecznicza, kosmetyczna, ozdobna i często jadalna. Spożycie niedojrzałych i nieprzetworzonych kwiatów skutkować może zatruciem. Gatunek zmienny – wyróżnia się kilka podgatunków, przy czym klasyfikacja ich nie jest ustalona. Wyhodowano liczne odmiany na przełomie lat, ozdobne różniące się głównie ubarwieni...

Bez jest wykorzystywany jest jako roślina lecznicza, kosmetyczna, ozdobna i często jadalna. Spożycie niedojrzałych i nieprzetworzonych kwiatów skutkować może zatruciem. Gatunek zmienny – wyróżnia się kilka podgatunków, przy czym klasyfikacja ich nie jest ustalona. Wyhodowano liczne odmiany na przełomie lat, ozdobne różniące się głównie ubarwieniem i kształtem liści. Opis może być prawidłowy dla większej ilość kwiatów i nie jest charakterystyczny dla jednego, ale na pewno jest prawidłowy jeśli okaże się, że mówimy o Czarnym bzie.

Konwalie kwitnące w maju, swoimi pięknymi białymi dzwoneczkami sprawiają, że zapach tych roślin w lesie, jest niesiony przez wiele kilometrów. Postawione na stole wyglądają przepięknie i dziewiczo. Nasze konwalie sztuczne wyglądają niemal identycznie i zapewniają długotrwałość ! :)

Hurtownia kwiatów sztucznych, oraz importer artykułów dekoracyjnych,  prezentuje pojedyncze gałązki czarnego bzu, oraz różne rodzaje konwalii sprzedawane hurtowo. Ozdoba dostępna w wielu bardzo ładnych jasnych kolorach. Kwiatek pojedynczy, doskonale sprawdzi się jako dodatek do różnego rodzaju bukietów, oraz do wystroju wnętrza ;)

kwiaty sztuczne hurt- bez i konwalia pojedyncza

Nasza hurtownia, specjalizuje się w kwiatach sztucznych i wyrobach podobnych, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Więcej