Kule i stożki styropianowe

Styropianowe bazy do kompozycji florystycznych i decoupage’u

Szukając artykułów pasmanteryjnych oraz tych do decoupage, warto jest zajrzeć do naszej hurtowni artykułów dekoracyjnych. Prowadzimy hurtową sprzedaż online!

Czym byłby ładnie zapakowany prezent, lub ułożony bukiet, jeśli w jednym i drugim nie znalazłaby się dekoracyjna wstążka? Czasami wystarczy zwykła kokarda, żeby nadać szyku niejednej ozdobie lub upominkowi. Czasami można pokusić się o coś bardziej wytwornego. Wszystko zależy od osobistych upodobań. Aby przenieść swoje koncepcje w realistyczny wyrób, jako hurtownia decoupage online kolorowe wstążki i materiały ozdobne do decoupage.

decoupage sklep

Wyróżniają się one nie tylko szeroka gama kolorystyczną, ale również rozmiarami i zastosowanym materiałem. Przegląd oferowanych przez naszą stronę importera dekoracji online produktów zaczynamy od standardowych tasiemek, poprzez dekoracyjne cekiny, na sztucznych cyrkoniach umieszczonych na szerokich taśmach kończąc. Bardzo ciekawym dodatkiem dekoracyjnym może okazać się również siatka rybacka, koraliki, bądź też organza. Do tworzenia oryginalnych dekoracji nasza internetowa hurtownia artykułów ozdobnych również styropianowe formy w kształcie kul oraz choinek. Stożki styropianowe, jaja wielkanocne ze styropianu, czy kule styropianowe, sprawdzą się doskonale do tworzenia wspaniałych, ręcznie wykonanych choinek lub bombek :) Jajka wielkanocne styropianowe w różnych rozmiarach.

Kule styropianowe hurtownia

Wstążki i materiały dekoracyjne do decoupage najczęściej spotykamy w kwiaciarniach, sklepach z artykułami dla plastyków, a także prywatnych warsztatach ukierunkowanych na rękodzieło artystyczne, dlatego warto jest poszerzyć swój asortyment o te właśnie produkty.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni artykułów dekoracyjnych oraz do hurtowych zakupów online!

Zestawy do decoupage

Kule styropianowe hurtownia to styropianowe kule we wszystkich możliwych rozmiarach. Posiadamy także inne artykuły styropianowe, takie jak jajka czy zajączki. Wszystkie te produkty styropianowe doskonale nadają się do tworzenia z nich, bombek, jajek wielkanocnych czy ozdób. Dzięki artykuły florystyczne, które znajdą Państwo także u nas, stworzenia takich dekoracji będzie wyjątkowo proste! Posiadamy cekiny, korale, wstążki czy różnego rodzaju ozdoby które doskonale pasują do tego typu wyrobów. Prace tego oprócz tworzenia rzeczy własnoręcznie, uczą też plastycznych zdolności młodszych osób. Jeżeli jesteś rodzicem, po przez takie zajęcia modelarskie nauczysz swojego dziecka cierpliwości i skrupulatności. Wszystkie nasze artykuły dekoracyjne, również pasują w połączeniu z kule styropianowe hurt, lub jaja styropianowe hurt. Mamy specjalne zawieszki do bombek, łączenia czy stelaże, na których skończoną pracę można zawiesić. Serdecznie zachęcamy do tego typu spędzania wolnego czasu w gronie najbliższych. Styropianowe ozdoby hurt kupisz w naszej hurtownia ozdób przez okrągły rok! Serdecznie zapraszamy do zakupów, na naszej stronie internetowej, która ostatnio dostała drugie życie i jest jeszcze bardziej intuicyjna! Zapraszamy także do siedziby naszej firmy przy ul Gen Smitha Pattona 6 w Białymstoku.