Świece figury (anioły, zwierzęta itp).

 Świece w kształtach zwierzęcych lub ludzkich (np. aniołek)

Wiodąca internetowa hurtownia artykułów dekoracyjnych oraz importer świec PM-M przedstawia Państwu wyjątkowe świece figury (anioły, zwierzęta). Sprzedaż hurt.

Nasza hurtownia świec online to lider na rynku sprzedaży świec. Posiadamy ogromną ofertę różnego typu świec dekoracyjnych, która zasilić może asortyment naszych klientów wyjątkowym towarem w atrakcyjnych cenach. Wśród wielu naszych produktów dekoracyjnych znajdują się również wyjątkowe świece woskowe w kształtach zwierzęcych lub ludzkich, które stanowią alternatywę do klasycznych kształtów inspirowanych geometrią.

Świece figury (anioły, zwierzęta itp.) to kategoria dekoracyjnych świec hurt skomponowana przez naszą hurtownię dekoracji PM-M, specjalnie dla klientów, którzy poszukują nietypowych i estetycznych produktów. Świece inspirowane światem ludzkim i zwierzęcym to wspaniały pomysł na upominki okolicznościowe lub na niepowtarzalną aranżację wszelakich przestrzeni użytkowych.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty artykułów dekoracyjnych oraz do kontaktu z Biurem Klienta w razie ewentualnych pytań. Jesteśmy dla Państwa.

Świeca kawa worek duży
Ostatnie sztuki w magazynie
Świeca ozdobna w kształcie worka kawy. Świece wykonywane są w dużej mierze ręcznie, z dbałością o każdy szczegół, co gwarantuje ich atrakcyjność i niepowtarzalność.
Waga 450g
wymiar:14x13x11cm
pakowanie:1
Cena hurtowa:
26,10 zł
Cena detaliczna:
33,93 zł
ANIOŁEK ŚWIECZKA
Internetowa hurtownia dekoracji prezentuje Państwu świecę aniołka. Idealna na urodziny, imieniny, Pierwszą Komunię Świętą, Chrziny… Hurtownia świec poleca!

wymiar: 6 cm,
woskowa świeca w kształcie anioła,
pakowana w akrylowe ozdobne opakowanie,
pakowanie: 1,
cena: 4,31 zł/szt.
Cena hurtowa:
4,30 zł
Cena detaliczna:
5,59 zł
Świeca miś
Świeca zapachowa ozdobna w kształcie misia.


wymiary: 10x7x5 cm
pakowanie: 1
w kształcie misia
w 5 kolorach
o trzech zapachach
zapakowana w plastikowe opakowanie
Cena hurtowa:
16,20 zł
Cena detaliczna:
21,06 zł
Świeca amarylis
Świeca zapachowa amarylis. Piękna i stylowa świeczka może posłużyć jako dekoracja a dodatkowo pięknie pachnie dzięki zastosowaniu naturalnych olejków zapachowych.
Świeca dostępna w szerokiej palecie kolorów .Produkt zapakowany w transparentne pudełko przewiązane wstążką dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję.
Waga 550g.
czas palenia ~ 25-35h
wymiar:11x13x13cm
pakowanie:1
Cena hurtowa:
30,70 zł
Cena detaliczna:
39,91 zł
Świeca róża średnia
Świeca ozdobna i zapachowa w kształcie kwiatu róży , dodatkowo ozdobiona brokatem.Piękna i stylowa świeczka może posłużyć jako dekoracja a dodatkowo pięknie pachnie dzięki zastosowaniu naturalnych olejków zapachowych.
Produkt zapakowany jest w transparentne pudełko przewiązane wstążką - idealny na upominek na każdą okazję.

wymiar:6,5x13x13cm
pakowanie:1
Cena hurtowa:
19,00 zł
Cena detaliczna:
24,70 zł
Świeca róża pąk
Ostatnie sztuki w magazynie
Świeca zapachowa w kształcie pąku róży. Piękna i stylowa świeczka może posłużyć jako dekoracja a dodatkowo pięknie pachnie dzięki zastosowaniu naturalnych olejków zapachowych.
Produkt zapakowany w transparentne pudełko przewiązane wstążką dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję.
Waga 300g.
czas palenia ~18-24h
wymiar:9x8x8cm
pakowanie:1
Cena hurtowa:
17,80 zł
Cena detaliczna:
23,14 zł