Świece figury (anioły, zwierzęta itp).

 Świece w kształtach zwierzęcych lub ludzkich (np. aniołek)

Wiodąca internetowa hurtownia artykułów dekoracyjnych oraz importer świec PM-M przedstawia Państwu wyjątkowe świece figury (anioły, zwierzęta). Sprzedaż hurt.

Nasza hurtownia świec online to lider na rynku sprzedaży świec. Posiadamy ogromną ofertę różnego typu świec dekoracyjnych, która zasilić może asortyment naszych klientów wyjątkowym towarem w atrakcyjnych cenach. Wśród wielu naszych produktów dekoracyjnych znajdują się również wyjątkowe świece woskowe w kształtach zwierzęcych lub ludzkich, które stanowią alternatywę do klasycznych kształtów inspirowanych geometrią.

Świece figury (anioły, zwierzęta itp.) to kategoria dekoracyjnych świec hurt skomponowana przez naszą hurtownię dekoracji PM-M, specjalnie dla klientów, którzy poszukują nietypowych i estetycznych produktów. Świece inspirowane światem ludzkim i zwierzęcym to wspaniały pomysł na upominki okolicznościowe lub na niepowtarzalną aranżację wszelakich przestrzeni użytkowych.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty artykułów dekoracyjnych oraz do kontaktu z Biurem Klienta w razie ewentualnych pytań. Jesteśmy dla Państwa.

Świece zapachowe Choinki 8 sztuk
Świeca Bożonarodzeniowa zapachowa Choinka ozdobiona brokatem.
Świece pakowane po 8 szt. w transparentne okrągłe pudełko z dodatkiem zielonej trawy.
kolor: zielony ciemny, zielony jasny / mix w opak.
Waga 530g.
Wymiary poj. świecy 6 x 11 cm 
Czas palenia 1h
Pakowanie 8 szt/ cena za opak.
Cena hurtowa:
46,90 zł
Cena detaliczna:
60,97 zł