Świece dyski, lampiony i inne

 Dekoracyjne świece w stylu dysk, lampion itp.

Nietypowe świece dekoracyjne z kategorii Świece dyski, lampiony i inne to atrakcyjna oferta wiodącej hurtowni świec i importera artykułów dekoracyjnych online.

Dekoracyjne świece w stylu dysk, lampion itp. to propozycja naszej internetowej hurtowni artykułów dekoracyjnych na wyjątkowe aranżacje lub pomysły na upominek okolicznościowy. Szukając rozmaitych świec ozdobnych, warto jest przyjrzeć się nie tylko klasycznym wzorom i kolorom, ale również świecom, które wymykają się kanonom i stanowić będą wspaniałą propozycję dla indywidualistów i ludzi z wysmakowanym stylem.

Świece dyski, lampiony i inne to kategoria pozostałych świec naszej hurtowni dekoracji online i propozycja na niezapomniane podarunki lub elementy dekoracyjne. Do zakupów gorąco zachęcamy każdego, kto chciałby poszerzyć swój asortyment o atrakcyjne produkty i tym samym wzmocnić swoją pozycję na rynku sprzedaży.

Wśród naszych świec z niniejszej kategorii znajdują się świece półpłaskie, z różnorakimi zdobieniami, świece zapachowe, kule z elementami etnicznymi, ale również jakże praktyczne (a przy tym niezwykle estetyczne) świece typu anty-komar.

Zachęcamy do zapoznania się z towarami naszej internetowej hurtowni oraz do zadawania pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Świeca Lavender Kiss dysk 130 mm
Świeca Zapachowa Lavender Kiss w kształcie pionowego dysku o średnicy 130cm.
Produkt zapakowany w ozdobne pudełko idealnie komponujące się kolorystycznie ze świecą
Waga 470g
Zapach: Lawenda
Średnica (mm): 130
Czas palenia (h): 44
Cena hurtowa:
19,99 zł
Cena detaliczna:
25,99 zł
Świeca kawa worek duży
Świeca ozdobna w kształcie worka kawy. Świece wykonywane są w dużej mierze ręcznie, z dbałością o każdy szczegół, co gwarantuje ich atrakcyjność i niepowtarzalność.
Waga 450g
wymiar:14x13x11cm
pakowanie:1
Cena hurtowa:
26,10 zł
Cena detaliczna:
33,93 zł
Świeca miś
Świeca zapachowa ozdobna w kształcie misia.


wymiary: 10x7x5 cm
pakowanie: 1
w kształcie misia
w 5 kolorach
o trzech zapachach
zapakowana w plastikowe opakowanie
Cena hurtowa:
16,20 zł
Cena detaliczna:
21,06 zł
Świeca róża średnia
Świeca ozdobna i zapachowa w kształcie kwiatu róży , dodatkowo ozdobiona brokatem.Piękna i stylowa świeczka może posłużyć jako dekoracja a dodatkowo pięknie pachnie dzięki zastosowaniu naturalnych olejków zapachowych.
Produkt zapakowany jest w transparentne pudełko przewiązane wstążką - idealny na upominek na każdą okazję.

wymiar:6,5x13x13cm
pakowanie:1
Cena hurtowa:
19,00 zł
Cena detaliczna:
24,70 zł
Świeca róża pąk
Ostatnie sztuki w magazynie
Świeca zapachowa w kształcie pąku róży. Piękna i stylowa świeczka może posłużyć jako dekoracja a dodatkowo pięknie pachnie dzięki zastosowaniu naturalnych olejków zapachowych.
Produkt zapakowany w transparentne pudełko przewiązane wstążką dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję.
Waga 300g.
czas palenia ~18-24h
wymiar:9x8x8cm
pakowanie:1
Cena hurtowa:
17,80 zł
Cena detaliczna:
23,14 zł