Popielniczki i otwieracze do piwa/wina

 Gadżety winiarskie/piwne oraz dla palacza

Gadżety winiarskie i piwne oraz artykuły upominkowe dla palaczy znajdują się w bogatej ofercie sklepu intenetowego naszej hurtowni artykułów okolicznościowych.

Każdy palacz oraz pasjonat trunków procentowych nie został pominięty przy komponowaniu produktów okolicznościowych na stronie naszej hurtowni online. Na stronie naszego sklepu internetowego znajdują się różnorakie popielniczki, które uświetnią niejedną przestrzeń użytkową, sprawdzą się podcza licznych imprez okolicznościowych. Ponadto w zstawie oferujemy również sprzedaż hurtową różnych wariantów otwieraczy do piwa lub wina.

Hurtownia śmiesznych upominków oraz importer artykułów dekoracyjnych posiada w swoich zasobach zabawne otwieracze do piwa, papierośnice na tabakę, ceramiczne popielniczki w fantazyjnych kształtach i wiele wiele innych.

Wysoko rekomendujemy produkty naszej internetowej hurtowni upominków na każdą okazję wszystkim sklepom, które oferują w swojej sprzedaży upominki okolicznościowe, zabawne gadżety, śmieszne artykuły dekoracyjne oraz użytkowe.

Dzięki bogatej i atrakcyjnej ofercie sklepu mają Państwo szansę na dotarcie do większej ilości zainteresowanych klientów oraz zwiększenie swojej sprzedaży.

Drewniano motywacyjny otwieracz do piwa
Drewniano motywacyjny otwieracz do piwa:

wymiary: 18,5x6,5x1cm
pakowanie: 1
4 kolory
drewniane
napis: Beer is cheaper than therapy

Hurt: 4,58 zł

Sklep: 7,33 zł