Sztuczne warzywa, owoce i susz

Owoce i warzywa z tworzywa sztucznego

Wiodący importer kwiatów sztucznych oferuje Państwu ofertę sztucznych owoców i warzyw dostępnych w sprzedaży hurtowej w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Ile ozdób nie powstałoby gdyby nie florystyczne elementy dekoracyjne w postaci sztucznych warzyw i owoców? Sztuczne warzywa i owoce są nie tylko do złudzenia przypominające naturalnie występujące produkty, ale są również długowieczne, dlatego posłużą w wielu różnych aranżacjach dekoracyjnych.

W ofercie naszego importera kwiatów sztucznych znajdują się zarówno dekoracje florystyczne na piku, ale również te pojedyncze, które będą doskonale prezentować się na chociażby dekoracyjnym talerzu owoców i warzyw. Jest to wspaniały pomysł na wystawy sklepowe, ozdoby licznych przyjęć, ale także wspaniały detal do wykorzystania w przestrzeniach użytkowych.

Prowadzimy internetową sprzedaż hurtową licznych produktów producentów krajowych oraz zagranicznych, dostępnych na naszej stronie internetowej. Sztuczne owoce doskonale sprawdzą się w waszej kuchni !

Do zakupów zachęcamy wszystkich właścicieli sklepów z dekoracjami, kwiaciarni, sklepów detalicznych i wszystkich tych, którzy dostrzegają urok w sztucznych kwiatach wyrobowych i wszelakich dekoracji florystycznych.

Jesteśmy do Państwa usług!

Tw. sztuczne żołądź jasny 12szt
Żołądź jasny:

    wymiar: 50cm
    pakowanie: 12szt/Cena za opakowanie.
    z dobrej jakości tworzywa sztucznego
    jak prawdziwy
    ładne naturalne kolory
    idealny dodatek do dekoracji
    doda uroku każdej kompozycji

Waga opakowanie 8g.
Cena hurtowa:
3,69 zł
Cena detaliczna:
4,80 zł
Susz naturalny coco twig 50-70cm
Susz naturalny coco twig:

    wymiar: 50-70cm
    pakowanie: 1 szt.
    naturalny susz
    oryginalny niepowtarzalny kształt
    w naturalnym kolorze
    idealny do dekoracji
    świetny do kompozycji kwiatowych

Waga 50g.Produkt jest naturalny i może się różnić długością lub kształtem.
Cena hurtowa:
4,16 zł
Cena detaliczna:
5,41 zł
Susz naturalny badam wybielany 12szt/op
Naturalny suszony badam wybielany:
    wymiar: ok 11-15cm    pakowanie: 12 szt/Cena za opakowanie    naturalny susz    jaśniejszy wybielany środek    każdy w niepowtarzalnym kształcie    egzotyczny    świetny do kompozycji kwiatowychWaga opakowania ok 25g.
Cena hurtowa:
15,25 zł
Cena detaliczna:
19,83 zł