Statki drewniane, marynistyka

 Drewniane dekoracje hurtowe: Statki

Moda na styl morski i skandynawski nie odpuszcza. Nie ma co się dziwić, jest naprawdę wyjątkowa. Mieszkaniowy design z szumem morza w tle wydaje się być nie tylko wyciszający i przytulny, ale również niesamowicie nowoczesny.

Elementami dekoracyjnymi, które na pewno oddadzą styl morski, są statki drewniane. Te fantastyczne modele żaglowców, jachtów, jak i również statków umieszczonych w szklanej butelce, udekorują każde mieszkanie i nie tylko. Dekory wyśmienicie będą współgrać na tle niebieskich, białych lub turkusowych ścian oraz drewnianych mebli. Koncepcji na wykorzystanie statków drewnianych na pewno nie zabraknie.

Oprócz tego, że mogą wyróżniać się na domowych regałach lub stołach, genialnie sprawdzą się także w witrynach sklepowych, kawiarnianych parapetach lub barze w nadmorskiej restauracji. Możliwości wykorzystania statków drewnianych jako dekoracji jest mnóstwo. Zdecydowanie jest to produkt kierowany do przedsiębiorstw zajmujących się dekoracją wnętrz, a także dystrybucją ekskluzywnych upominków i prezentów.