Metaloplastyka i wyposażenie wnętrz

 Dekoracje metalowe w ofercie hurtowej

Można naprawdę mocno się zdziwić ile ciekawych i oryginalnych przedmiotów wykonuje się z takiego tworzywa jakim jest metal. W naszym mniemaniu metaloplastyka jest prawdziwą sztuką użytkową, która może znaleźć się w każdym domu.

Proponujemy produkty niebanalne, solidnie wykonane, które z pewnością cieszyć będą swoja obecnością. Metalowe rowery i samochody, metalowe zwierzęta afrykańskie, ale również kwietniki i gazetniki wykonane z metalu. Oprócz tego znaleźć można dekoracyjne stojaki na wino oraz patery do owoców. Dbając o szczególny wystrój swojego mieszkania, wspaniałą ozdoba będzie klatka dla ptaków, niekoniecznie do trzymania żywych zwierząt.

Metaloplastyka jest dziedziną, w której metal dopasowuje się do wyobraźni autora rzeźby lub innego przedmiotu. Są to produkty przeznaczone do dekoracji wnętrz, z możliwością dystrybucji ich jako upominki na każdą okazję. Mogą również znaleźć się na liście artykułów w kwiaciarniach, sklepach ogrodniczych, bądź sklepach z przedmiotami dedykowanymi dla artystów. 

Metal świecznik z ptakiem ze szkłem
Metalowy podwójny świecznik w kolorze białym kształcie gałązki z dwoma ceramicznym ptaszkami .
Świecznik posiada 2 szklane lampiony o średnicy 4 cm. Może być idealną dekoracją do domu jak i na taras.
Waga: 390g.
Wymiary:13x31x10cm
Pakowanie 1 szt,
Cena hurtowa:
27,12 zł
Cena detaliczna:
35,26 zł
Metal świecznik klatka z ptakiem 18x28cm
Metalowy podwójny świecznik w kolorze białym kształcie dwóch klatek na gałązce. Ozdobiony motylkami i kwiatkami oraz dwoma ceramicznymi ptaszkami. Świecznik posiada 2 szklane lampiony o średnicy 4 cm.       Może być idealną dekoracją do domu jak i na taras.
Waga:410g.
Wymiary:18x31x10cm
Pakowanie 1 szt
Cena hurtowa:
32,03 zł
Cena detaliczna:
41,64 zł